Home Filmler Film Haberleri Bond 25 Filminin Setinden İlk Video Geldi

Bond 25 Filminin Setinden İlk Video Geldi

526

Daniel Craig‘in beşinci ve büyük ihtimalle son James Bond rolü olarak izleyeceğimiz Bond 25 filminin çekimlerinden güzel bir video geldi. Çekimleri Jamaica’da devam eden film için beklentimiz her zamanki gibi yüksek!

Bond 25 Filminin Setinden İlk Video Geldi

- Reklamlar -

Bond 25’in Jamaika’da gerçekleştirilen çekimleri sırasında sakatlanan Daniel Craig‘in bu durumu sebebiyle çekimler ertelenmiş ve “Acaba vizyon tarihinde de bir kayma yaşanacak mı?” soruları da beraberinde gelmişti. Yapım şirketi Pinewood Studios’tan yapılan açıklama ile vizyon tarihinde herhangi bir gecikme yaşanmayacağı konusu ile içimize su serpildi.

Fizik tedavi sürecini tamamlayan Daniel Craig, geçen hafta setlere göndü ve çekimler kaldığı yerden devam etmeye başladı. Bunu da fırsat bilen yapım şirketi “Her şey yolunda!” dercesine sosyal medya hesabından bir backstage videosu paylaşmış.

Daniel Craig’li Bond 25 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere filmin vizyon tarihinde herhangi bir değişiklik olmadı. Yani Bond 25 filmi 8 Nisan 2020 tarihinde vizyona girecek.

Bond 25 Filmi Oyuncuları

Aşağıya iliştirdiğimiz videoda da görebileceğiniz üzere Daniel Craig ile beraber filmin oyuncularından Lashana Lynch ve Jeffrey Wright da kadroda yer alan isimlerden bazıları. Diğer oyuncular ise şöyle; Lea Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Ralph Fiennes, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Ana de Armas ve filmde kötü karakter olarak izleyeceğimiz Rami Malek yer alıyor.

Yönetmenliğini Cary Fukunaga‘nın yaptığı Bond 25 filmin senaryosu ise Phoebe Waller-Bridge‘e emanet edilmiş.

8 Nisan 2020‘de vizyona girecek ve Daniel Craig’i son kez James Bond rolü ile izleyeceğimiz Bond 25 fragmanı için biraz sabretmemiz gerekecek.

Bond 25 Filminden İlk Görüntü

beğeni satın al