James Bond Filmi “No Time to Die” Müziği Billie Eilish’ten

504

Daniel Craig‘i son kez James Bond karakteriyle izleyeceğimiz No Time to Die filminin müziği Billie Eilish’ten geldi.

James Bond Filmi "No Time to Die" Müziği Billie Eilish'ten

- Reklamlar -

No Time to Die Filminin Konusu

Cary Joji Fukunaga‘nın yönetmen koltuğuna oturduğu No Time To Die‘ın konusu şöyle; Aktif hizmetten ayrılan Bond, yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin yaşamının keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim adamının kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Sandığından da tehlikeli olan bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, kötü bir adamın peşine düşer.

No Time to Die Filminin Oyuncuları

Daha önceki filmlerde de gördüğümüz; Ralph Fiennes, Lea Seydoux (Spectre), Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear ve Jeffrey Wright. Ekibe yeni katılanlar ise Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Armas, David Dencik, Lashana Lynch ve Rami Malek.

Son olarak Daniel Craig‘in Bond karakterinden ayrılması, aslına bakılırsa şaşırtıcı bir durum olarak karşımıza çıkmıyor. Tarihten bugüne birçok usta oyuncu James Bond karakterini canlandırmıştı. Ama tabii tartışmalara göre gelecek ajanımız bir kadın olabilir, bir siyahi olabilir. Bu durum da ister istemez tartışmalara neden oluyor.

En son 20 Kasım’da vizyona girmesi beklenen No Time to Die filmi, 2 Ekim Cuma günü yapımcıların yaptığı açıklama ile 2021 yılına kesin olarak ertelenmiş oldu.

No Time to Die Filminin Müziği

Önceki İçerikRobert Pattinson’lı The Batman’den Fragman Geldi
Sonraki İçerikThe Umbrella Academy, Netflix’ten Üçüncü Sezon İçin Onay Aldı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)