Keira Knightley’nin Official Secrets Filminden Fragman Geldi

481

Dünya prömiyerini Sundance Film Festivali‘nde yapan ve politik bir gerilim filmi Official Secrets’tan yeni fragman geldi. Yönetmenliğini Gavin Hood’un yaptığı filmin başrolünde ise Keira Knightley yer alıyor.

2006 yılında Tsotsi filmi ile Yabancı Dilde En İyi Film Oscarı’nı kazandıktan sonra Rendition, Ender’s Game ve Eye in the Sky gibi filmlere imza atan Gavin Hood‘un yönetmenliğini yaptığı Official Secrets filminin yeni fragmanını aşağıya iliştirdik.

- Reklamlar -

Official Secrets Konusu

2 Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Keira Knightley‘nin başrolünde yer aldığı Official Secrets filminin konusu şöyle; ABD’nin 2003 yılında Irak’a girişinin ardından ülkede gerçekleştirdiği yasa dışı girişimlere ait çok gizli belgeleri kamuoyu ile paylaşan Katharine Gun’ın öyküsü anlatılıyor olacak.

Amacı savaşı durdurmak ve hayat kurtarmak olan Katherine Gun, BM Güvenlik Konseyi’ne karşı düzenlenen yasadışı bir NSA casus operasyonunu gördüğü bir e-mail aracılığıyla İngiliz gazetesi Londra Observer muhabiri Martin Bright’a sızdırır. Bunun ardından Katherine, tutuklanmayla karşı karşıya kalır. İstihbarat çalışanının tutuklanması bu gizli bilgiyi dünya çapında manşetlere taşır. Katherine’i serbest bıraktıracak delili elde etmeye çalışan Martin, Katharine ve Martin’in hayatını büyük bir tehlikeye sokan komployu ortaya çıkarır. Bu süreçte Katherine evliliği ve hayatta kalma mücadelesi için ayakta kalmalıdır.

Official Secrets Oyuncuları

Filmde Keira Knightley’e, Matt Smith (IV), Matthew Goode, Ralph Fiennes, Indira Varma ve Conleth Hill gibi isimler eşlik edecek.

Dünya prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yapan ve Seattle Film Festivali’nde En İyi Film ödülüne aday olarak gösterilen Official Secrets, Amerika’da 23 Ağustos’ta vizyona girecek. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

Official Secrets Filminden Yeni Fragman

Önceki İçerikBond 25 Filminin Setinden İlk Video Geldi
Sonraki İçerikJumanji: The Next Level’dan İlk Fragman Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)