Mr. Robot’un 4. Sezon Tanıtım Fragmanı Geldi

474

2 Altın Küre ödüllü popüler dizi Mr. Robot‘un 4. sezonuna ait yeni bir tanıtım fragmanı geldi. Dizinin ne zaman başlayacağı ise muamma!

Mr. Robot Dizisinin Konusu

Elliot, gündüzleri bir siber güvenlik şirketinde çalışan sıradan bir programcı, geceleri ise siber intikam peşinde koşan bir hackerdır. Bu asosyal ve sorunlu görünen gencin yolu bir gün bir yeraltı hack grubunun gizemli lideri ile kesişir.

- Reklamlar -

Mr. Robot 4. Sezon Ne Zaman Geliyor?

Bohemian Rhapsody ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar ödülünü kazanan ve şu sıralar yeni Bond filminde izleyeceğimiz Rami Malek‘in başrolünde yer aldığı dizinin 4. ve final sezonu için henüz net bir yayın tarihi açıklanmış değil. Ama yayınlanan aşağıdaki fragmanda, Mr. Robot dizisinin 4. sezonu için Sonbahar mevsiminde yayınlanmaya başlayacak diyebiliriz.

Dizinin yaratıcısı olan Sam Esmail‘in Tribeca Film Festivali’nde katıldığı bir söyleşide Mr. Robot dizisinin final sezonu hakkında iki kelam etmiş. Malum aşağıdaki fragmanı izleyince “Eee ne olacak peki 4. sezonda?” sorusunun cevabı yok! Esmail: Mr. Robot’un son sezonu klasik bir İngiliz dizisinin yılbaşı özel bölümlerine benzediğini belirtmiş. Yani uzuuuun bölümler bizleri bekliyor!

Mr. Robot Dizisinin 4. Sezon Fragmanı

Önceki İçerik71. Emmy Ödülleri Adayları Belli Oldu
Sonraki İçerikRick and Morty 4. Sezon İlk Video Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)