Cafe Society Filminin Fragmanı Yayınlandı

777

Cafe Society, ünlü yönetmen Woody Allen‘ın yazıp yönettiği son filmi! Merakla beklenen ve şimdiye kadar sır gibi saklanan yapısıyla ön plana çıkan filmin fragmanı yapımcı şirketi olan Mars Films tarafından paylaşıldı. Başrollerinde Jesse Eisenberg ve Kristen Stewart‘ın yer aldığı filmin Dünya Prömiyeri 11 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde yapılacak iken; Amerika’da 12 Ağustos’ta vizyona girecek.

Cafe Society Kadrosu ve Detayları

Kadrosunda yukarıdaki isimlere ek olarak Steve Carell (The Big Short), Jeannie Berlin (Inherent Vice), Blake Lively (Age of Adeline), Parker Posey (Best in Show), Corey Stoll (Ant-Man) ve Ken Stott’ın (The Hobbit Trilogy) bulunduğu ayrıca Anna Camp (Pitch Perfect 1 & 2), Stephen Kunken (Still Alice), Sari Lennick (A Serious Man) ve Paul Schneider’ın (Water for Elephants) da yardımcı oyuncu olarak rol alacağı bilgisi de kesinleşmiş oldu.

- Reklamlar -

Café Society filminin yapımcılığını ise; Woody Allen ile uzun zamandır birlikte çalışan Letty Aronson, Steve Tenenbaum ve Edward Walson’ın yer alıyor olması da; Filmi bir adım öne taşıyan yapısı gibi görünüyor. Filmin Yönetici Yapımcıları ise Ronald L. Chez, Adam B. Stern ve Allan Teh’tir.

Allen ve Eisenberg’in (Batman v Superman: Dawn of Justice) 2012 yapımı To Rome With Love (Roma’ya Sevgilerle) filminden sonra ikinci defa birlikte çalışacağı filmde ayrıca Eisenberg ile Stewart’ın (The Twilight Saga) 2009 yapımı Adventureland ve American Ultra‘dan sonraki üçüncü çalışması olacak.

Ülkemizde de bu yıl içerisinde vizyona girmesini temenni ediyor ve sizleri fragman ile baş başa bırakıyoruz.

Cafe Society Filminin Fragmanı

Önceki İçerikFran Kranz The Dark Tower Filmi Kadrosuna Girdi
Sonraki İçerikBir Garip Fragman? Avengers’i Keşke Böyle Görmeseydik!
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)