Captain America: Civil War Fragmanı 8-Bit Olsaydı

737

Captain America: Civil War fragmanı 8-bit formatında olsaydı nasıl olurdu hiç düşündün mü? Bu işi hakkıyla yapan JoBlo Movie Trailers‘ın yine harika bir iş çıkardığı bu çalışmayı izlerken çok eğleneceğinize eminiz.

2006 yılında yazılıp Marvel‘in en iyi crossover eventleri arasında görülen Captain America: Civil War‘ın çizgi roman versiyonunda güçlerini yeni keşfeden bir grup gencin birbirini takip eden olaylar sonucunda bir ilkokul çevresindeki patlamada oluşan karmaşayla hükümetin süper güçlüleri kontrol altına almak için kanun (Superhuman Registration Act) çıkarır. Marvel evrenindeki karakterler arasındaki bölünmeye ve ülke güvenliği adına kendi özgürlüklerinden ne kadar vazgeçecekleri kararını vermeye iten bu kanun dostları düşman, düşmanları dost durumuna düşürür.

- Reklamlar -

Film Age of Ultron‘un kaldığı yerden, Steve Rogers’in yeni kurduğu takımla dünyada huzuru sağlamaya çalışmasıyla devam ediyor. İçinde yeni kurulmuş Avengers’in de dahil olduğu uluslararası bir olayda çıkan yüksek sivil kayıp; ekip üzerinde politik baskı oluşturarak ekibi bir polis gücü gibi kendisine bağlamak ve kontrollü bir şekilde kullanmak isteyen bir karara dönüşür. Bu durum  karşısında ikiye bölünen ekip bunun üstüne yeni bir düşmanla da karşı karşıyadır. Bucky (Winter Soldier) bu konunun tam neresine dahil bilmesek de önemli bir rol oynadığı belli.

Bu hafta vizyona giren filmin ülkemizde ne kadar gişe hasılatı yakalayacağı da şu an belirsizliğini koruyor; Ancak büyük bir gelir getirecek olması rastlantı olmayacaktır.

Captain America: Civil War Fragmanı 8-Bit Versiyonu

Önceki İçerikSharon Stone da Marvel Cinematic Universe’e Katıldı
Sonraki İçerikInferno Filminden Bir Trailer Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)