Central Intelligence fragmanı geldi

0
411

Central Intelligence fragmanı TV Spotu ile birlikte geldi. Başrollerinde Dwayne Johnson (The Rock) ve Kevin Hart’ın yer aldığı film, komediyi garanti ediyor. Filmin kadrosundaki diğer oyuncular ise Amy Ryan, Ed Helms, Danielle Nicolet ve Bobby Brown.

Kevin Hart okuduğu okulun futbol takımındaki eski yıldızı ve aynı zamanda okulun şimdiki muhasebecisidir. Okuldaki ilk günlerinde eski okul arkadaşını (Bob Stone – The Rock) Facebook’tan bulur ve yanına çağırır ama eski arkadaşı artık bir CIA ajanıdır. Okuldaki zorbalardan kurtulmak isteyen Kevin Hart (Calvin) aynı zamanda CIA’in askeri sırlarını da satmak isteyen bir çakal olarak karşısına çıkan eski arkadaşı ile birlikte onulmadık belalarını başına alır. Amy Ryan’ın oynadığı karakter ise başka bir CIA ajanını canlandırıyor ve bu işi bozmak için elinden geleni yapıyor.

Oynadığı rol ile ilgili geçtiğimiz sene Instagram’da bir paylaşım yapan The Rock, rolü için Tom Hanks’ten ilham aldığını belirtmişti:

 

Yapımcılığını Bluegrass Films Scott şirketi adına Stuber’ın (Ted, Identity Thief) yaptığı Central Intelligence filminin diğer yapımcıları ise Principato-Young Entertainment şirketi adına Peter Principato ve Paul Young’tır. We’re the Millers (Bu Nasıl Aile!) filminde de birlikte çalışan yapımcıların çok eğlenceli bir filme imza atacaklarından eminiz. Ike Barinholtz ve Dave Stassen’in özgün olarak yazdıkları senaryo Sean Anders ve John Morris tarafından kaleme alınmış ve bu yardımlaşma filmin bu hale gelmesinde büyük emeği olanlar arasında yer alıyor.

Yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber’in (Dodgeball: A True Underdog Story, We’re the Millers) yaptığı film New Line Cinema ve Universal Pictures tarafından dağıtımı yapılacak olan Central Intelligence filmi 24 Haziran’da vizyondaki yerini alacak.

Central Intelligence Fragmanı

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz