Central Intelligence Filminin Fragmanı Geldi

739

Central Intelligence fragmanı TV Spotu ile birlikte geldi. Başrollerinde Dwayne Johnson (The Rock) ve Kevin Hart’ın yer aldığı film, komediyi garanti ediyor. Filmin kadrosundaki diğer oyuncular ise Amy Ryan, Ed Helms, Danielle Nicolet ve Bobby Brown.

Kevin Hart okuduğu okulun futbol takımındaki eski yıldızı ve aynı zamanda okulun şimdiki muhasebecisidir. Okuldaki ilk günlerinde eski okul arkadaşını (Bob Stone – The Rock) Facebook’tan bulur ve yanına çağırır ama eski arkadaşı artık bir CIA ajanıdır. Okuldaki zorbalardan kurtulmak isteyen Kevin Hart (Calvin) aynı zamanda CIA’in askeri sırlarını da satmak isteyen bir çakal olarak karşısına çıkan eski arkadaşı ile birlikte onulmadık belalarını başına alır. Amy Ryan’ın oynadığı karakter ise başka bir CIA ajanını canlandırıyor ve bu işi bozmak için elinden geleni yapıyor.

- Reklamlar -

Oynadığı rol ile ilgili geçtiğimiz sene Instagram’da bir paylaşım yapan The Rock, rolü için Tom Hanks’ten ilham aldığını belirtmişti;

View this post on Instagram

A blast crafting and creating this dude… The inspiration behind this character "Bob" has always been Tom Hanks in "BIG" with an added twist. He's a grown man who's extremely childlike and views the world thru exuberant and enthusiastic teenage eyes… Loves to wear his favorite Public Enemy shirt, cargo pants and sneakers to work.. and rocks a fanny pack which holds his Bruce Lee quotes and a condom (he's always prepared). The "added twist" is Bob has an extremely high IQ and is one of the most lethal men on the planet as a C.I.A. contract killer. Oh the most important character trait.. He hates bullies. Can't wait for y'all to meet "Bob". #FightThePower #BeWaterMyFriend #FannyPackYetDeadly CENTRAL INTELLIGENCE. SUMMER 2016.

A post shared by therock (@therock) on

Yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber’in (Dodgeball: A True Underdog Story, We’re the Millers) yaptığı film New Line Cinema ve Universal Pictures tarafından dağıtımı yapılacak olan Central Intelligence filmi 24 Haziran’da vizyondaki yerini alacak.

Central Intelligence Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Hogwarts Club Olsaydı Fragmanı Nasıl Olurdu?
Sonraki İçerikSecret Life of Pets Yeni Fragmanı ile Sizlerle
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)