Certain Women Filminden Fragman Geldi

527

Başrollerinde Kristen Stewart ve Michelle Williams’ın yer aldığı Certain Women filminden fragman geldi. Kadınlar içlerindeki gücü bir kez daha gösteriyorlar.

Güçlü ve ayakları yer basan her kadın gibi Kristen Stewart, Michelle Williams ve Laura Dern de tüm kadınların hayat mücadelesini gözler önüne seriyor.

- Reklamlar -

Yönetmenliğini Kelly Reichardt‘ın (Wendy and Lucy, Meek’s Cutoff) yaptığı filmin kadrosunda yukarıda üç kadına ek olarak Lily Gladstone da yer almaktadır. Eee bu kadar kadın olur da aralarında erkek olmaz mı? Tabii ki var. Fuller rolüyle izleyeceğimiz Jared Harris filmin önemli karakterlerinden biri.

Certain Women filmi 4 kadın Amerika’nın kuzeyindeki ufak bir kasabada kendi hayatlarını kurmayı istemelerini konu almaktadır. Kendini bir ofiste seksist ve rehin alınma olayı ile karşı karşıya bulan bir avukat (Dern); Hayalindeki evi ve hayatı kurmak için onulmadık adamla kavga eden bir ev hanımı (Williams) ile bir Hukuk öğrencisi (Stewart) ve işsiz bir kadının (Lily Gladstone) hikayesi anlatılmaktadır.

Kelly Reichardt’ın yazıp yönettiği Certain Women filmindeki kısa hikayeler Maile Meloy‘a aittir. O festival senin bu festival benim gezen film Amerika’da 14 Ekim’de vizyonda olacak.

Certain Women Filminin Fragmanı

Önceki İçerikTom Holland’ın Spider-Man: Homecoming İçin Verdiği Süper Poz
Sonraki İçerikNaomi Watts ve Jacob Tremblay’den Shut In Fragmanı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)