Naomi Watts ve Jacob Tremblay’den Shut In Fragmanı

488

Başrollerinde Naomi Watts ve Jacob Tremblay‘in yer aldığı Shut In filminden etkileyici bir fragman yayınlandı. Bu ikili hepimizi gerim gerim gerecek!

Kadrosunda ayrıca Oliver Platt, Charlie Heaton ve David Cubitt’in yer aldığı filmin fragmanı ve afişini aşağıda bulabilirsiniz.

- Reklamlar -

New England’ta dul bir Çocuk Psikiyatristi olan Naomi Watts‘ı kırsal bir bölgede gerilimli bir yaşam beklemektedir. Ölümcül bir fırtınanın geleceğini öğrenir ancak kaybolan çocuğu da bulmak zorundadır. Çocuk da çocuk olsa tabii. Biraz ürkütücü gibi…

Küçük adam Jacob Tremblay filmle ilgili “Room filminde oynarken bile biraz korkmuştum ama Shut In’de çığlık attığım çook an oldu” demiş. “Karanlık bir karakteri oynuyorum ama Batman gibi değil. Biraz korkutucu. Ben çok korktum” diyerek de eklemiş.

Farren Blackburn‘ün (Hammer of the Gods, Luther) yönetmenliğini yaptığı ve Christina Hodson’ın senaryosunu yazdığı Shut In, 11 Kasım’da vizyonda!

Shut In Filminin Fragmanı

Önceki İçerikCertain Women Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikTom Holland Spider-Man Kostümü İle Çocuk Hastanesini Ziyaret Etti
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)