Christopher Nolan Yeni Filmi ile Geliyor

1061

ATM’den para çekse bile bayılarak izlediğimiz ünlü yönetmenlerden biri olan Christopher Nolan yeni filmi ile 2017 yılında karşımıza çıkacak! Interstellar ile dünya çapında 673 milyon dolar gişe hasılatı elde eden Nolan, bu film için Amerika genelinde Paramount, dünya genelinde Warner Bros. ile çalışmıştı. Bu kez tüm haklarını Warner Bros.’a verdiğini açıkladı.

Christopher Nolan Yeni Filmi ile Geliyor

- Reklamlar -

Christopher Nolan’ın Yeni Filmi Hakkında Detaylar

Warner Bros.’un Christopher Nolan‘ın yeni filmi için paylaştığı tek bilgi filmin vizyon tarihi olan 21 Temmuz 2017!

The Dark Knight serisi ile stüdyolarının kapılarını Nolan için açan Warner Bros.; Bakalım Nolan’ın adı sır gibi saklanan yeni filmi için nasıl bir çalışmaya imza atacak!

Nolan, eşi Emma Thomas ile birlikte senaryoları ve projelerini yürüttüğü Syncopy şirketi ile Inception, The Dark Knight, Prestige gibi filmleri bizlere armağan etmiş iken yine bu şirkette çalışmalarına devam edeceği de kesin olarak görülmektedir.

Nolan’ın bu filminin vizyona giriş tarihi ile ilgili şöyle ilginç (!) bir bilgi de mevcut:

21 Temmuz 2017’de vizyona girecek diğer filmler; Universal Pictures’ın Pitch Perfect 3, EuropaCorp’un Valerian and the City of a Thousand Planets filmi ve ismi henüz belli olmayan Fox’un Blue Sky animasyon projesi.

Warner Bros. çok manidar bir tarih seçmiş belli ki.

Önceki İçerikJake Gyllenhaal Demolition Fragmanı ile Karşınızda
Sonraki İçerikAdana İşi Filmi Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)