Jake Gyllenhaal Demolition Fragmanı ile Karşınızda

1011

Jake Gyllenhaal’ı ne kadar seviyorsunuz bilmiyorum ama ben bu adamın adını her duyduğumda farklı bir hisle yaklaşıyorum filmlerine.

Rol aldığı tüm filmlerde farkını ortaya koymasını bilen, hangi türde film olursa olsun izlerken zevk aldığım oyunculardan birisidir Jake. Ve yine izlerken bi’ bu kadar zevk aldığım kadın oyunculardan biri olan Naomi Watts ile bir filmde buluşuyor olmasından da epey heyecan duyduğumu sizlere belirtmek isterim.

- Reklamlar -

İşte bu iki büyük oyuncu Demoliton filminde bir araya gelmiş. İlk gösterimi yarın (10 Eylül) Kanada’daki Toronto Film Festivali‘nde gerçekleştirilecek filmin fragmanı da yayınlandı.

Bir bankada başarılı bir yatırımcı olarak çalışan Davis Mithcell’in (Jake Gyllenhaal) karısını trajik bir araba kazasında kaybettikten sonra yaşadığı maceraları konu alan Demolition filmi 6 Nisan 2016’da Amerika’da vizyona girecek.

Dallas Buyers Club ile geçen yıl En iyi Montaj ödülüne aday olarak gösterilen Jean-Marc Vallée’nin yönetmenliğini yaptığı filmin uyarlaması ise Bryan Sipe’e ait.

Demolition Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBourne Serisinin 5. Filminden İlk Fotoğraf!
Sonraki İçerikChristopher Nolan Yeni Filmi ile Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)