Tenet Filminden IMAX Fragmanı Geldi

482

Christopher Nolan‘ın yeni filmi Tenet‘ten IMAX’e özel bir fragman geldi. 26 Ağustos’ta (herhangi bir sıkıntı olmazsa) vizyona girecek film için bekleyiş devam ediyor!

Tenet Filminden IMAX Fragmanı Geldi

- Reklamlar -

Tenet Filminin Konusu ve Oyuncuları

Tenet filmi uluslararası bir casusluk hikayesini konu olarak alıyor. Olabildiğince gerilim ve gizemi içinde barından filmin oyuncu kadrosu ise tanıdık isimlerden oluşuyor. John David Washington‘ın (BlacKkKlansman) baş rolünde yer aldığı filmde yardımcı oyuncu olarak; Robert Pattinson (Good Time), Elizabeth Debicki (Widows), Dimple Kapadia (Fugly), Aaron Taylor-Johnson (Avengers: Age of Ultron), Michael Caine (The Dark Knight Rises) ve Kenneth Branagh (Dunkirk) yer alıyor.

Bildiğiniz üzere, ünlü yönetmeninin 2001 yılındaki ilk bağımsız filmi olan Memento‘dan sonra yükselişi hiç durmadı. Devamında ise Insomnia ile adından söz ettirmeye devam etmişti. Ama asıl patlamayı 2005 yılında Batman Begins ile yapmıştı ve artık o da efsaneler arasında yerini almıştı. Öyle bir yönetmen düşünün ki, 200 Milyon Dolar gişe hasılatının altında sadeece 1 tane filmi olsun. Bu arada onun da The Prestige olması da üzüyor ama olsun! The Dark Knight, The Dark Knight Rises, Inception, Interstellar ve son olarak Dunkirk ile gönüllerimizi fethetmeyi başarmış birisinden bahsediyoruz!

Christopher Nolan tarafından yazılan film IMAX’te gösterilmek üzere tüm düzenlemeleri yapılmış ve 70mm’lik olarak çekilmiş. Bu da demek oluyor ki “YENİ BİR BAŞYAPIT GELİYOR!”

Tenet’in IMAX Fragmanı

Önceki İçerikChucky’nin TV Dizisinden İlk Görsel ve Video Geldi
Sonraki İçerikRobert Pattinson’lı The Batman’den Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)