Christopher Robin Filminden Heyecanlandıran Fragman

515

Winnie the Pooh ile gönüllerimizi fetheden Disney, bu defa başrollerinde Ewan McGregor‘un da yer aldığı harika bir film ile karşımızda. Fragmanıyla midemizde kelebekler uçuşturan film ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

90’larda çocuk olanların en sevdiği çizgi filmlerden biri olan Winnie the Pooh konusu şöyleydi: 100 Hektar Ormanı‘nda yaşayan ayı Winny, küçük korkak domuzcuk Piglet, zıp zıp kaplan Tigger, bahçıvan ve titiz Tavşan ve uyuşuk Eeyore’un birbirinden sevimli ve masum hikayeleri üzerine kuruluydu.

- Reklamlar -

Bildiğiniz üzere kahramanlarımız Christopher Robin adlı çocuğun kendi kafasında yaratmış olduğu oyun dünyasına aitlerdi. Filmde ise çizgi filmde küçük olarak gördüğümüz Christopher Robin‘in büyüdüğü bir dünyadayızdır. Robin büyümüştür ancak kalbinin derinliklerinde hala kahramanlarımıza duyduğu özlem tazedir. Günlük iş ve koşuşturmasından sıkılan Robin eksi macera dolu hikayesini çok özlemiştir. Bu özlem çok sürmeyecek ve kahramanlarımızla buluşma vakti gelmiştir.

Ewan McGregor‘un başrolünde yer aldığı filmde ona karısı Evelyn rolünde Hayley Atwell eşlik ediyor. Seslendirici ekibinde ise şu isimler yer alıyor; efsanevi sanatçı Jim Cummings‘i Winnie the Pooh, Tiger’ı Chris O’Dowd, Eeyore’u Brad Garrett, Baykuş’u Toby Jones, Piglet’i Nick Mohammed, Tavşan’ı Peter Capaldi ve Kanga’yı Sophie Okonedo.

Marc Forster’un yönetmenliğini yaptığı Disney’in Christopher Robin filminin senaryo uyarlaması ise Alex Ross Perry ve Allison Schroeder’e aittir.

Christopher Robin, ABD’de 3 Ağustos’ta vizyona girecekmiş. Bakalım ülkemizde ne zaman vizyona girecek?

Christopher Robin Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Predator Filminden İlk Fragman Geldi
Sonraki İçerikHan Solo: Bir Star Wars Hikayesi Film İnceleme
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)