Daddy’s Home Filmi Fragmanı Yayınlandı

1085

Başrollerinde komedi yıldızı olan Will Ferrell ve aksiyon filmlerinden aşina olduğumuz prodüktör ve oyuncu Mark Wahlberg‘in yer aldığı, yapımcılığını ise Paramount Pictures ve Red Granite Pictures’in yaptığı ve Amerika’da 25 Aralık’ta vizyona girecek Daddy’s Home filminin fragmanı yayınlandı.

Will Ferrell‘ın muzurlukları ile PR çalışmaları için TV Programları ve spor aktivitelerini trollerken daha önce görüntülenmişti hatırlarsanız. Yeterince bilinirlilik yarattıktan sonra amacına ulaşmış olacak ki bu film için garip bir beklenti içerisindeyiz.

- Reklamlar -

Daddy’s Home filminde iki çocuklu bir kadınla evli olan ve çalıştığı radyoda terfi almak için çabalayan iyi niyetli bir üvey baba; Bir anda ortaya çıkan kadının eski eşi yüzünden çocuklar ile arası açılan bir adamın komik hallerini izleyeceğiz.

Yönetmenliğini Patrondan Kurtulma Sanatı, Bu Nasıl Aile! ve Hot Tub Time Machine filmlerinden ismine aşina olduğumuz Sean Anders’ın yaptığı filmin başrollerindeki Will Ferrell ve Mark Wahlberg’in aksine; Mad-Men dizisindeki Sylvia Rosen rolüyle Prime Time Emmy ödülüne aday olarak gösterilen Linda Cardellini; 2004 yapımı Sideways filmindeki Jack rolüyle Oscar adaylığı bulunan Thomas Haden Church; Saturday Night Live ile Prime Time Emmy adaylığı bulunan Hannibal Buress de yer almaktadır.

Brian Burns’un hikayesini beyaz perdeye uyarlayan ekip ise Brian Burns, Sean Anders ve John Morris’ten oluşmaktadır.

Will Ferrell ve Mark Wahlberg ise daha önce bir 2010 yapımı film ve Adam McKay‘ın yönettiği The Other Guys‘ta da beraber oynamışlardı.

Daddy’s Home Filminin Fragmanı

Önceki İçerikJumanji Efsanesi Yeni Bir Film ile Geliyor
Sonraki İçerikSouthpaw (2015) Film İncelemesi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)