Dedemin Fişi Fragmanı Yayınlandı

2266

Dedemin Fişi, Güldür Güldür ekibi tarafından beyaz perdeye “Merhaba” diyecek yeni bir komedi filmi. Fragmanı ile de ne kadar absürt bir komediyle karşı karşıya olacağımızın şimdiden haberimizin olması çok iyi olmuş. Sizi bilmem ama absürt komediyi gün içindeki yaşantımda da sıkça kullanıp yeri geldiğinde hakaret yeri geldiğinde terlik (annemden) ve ofis malzemeleri (iş arkadaşlarımdan) yemiş olduğumu da göz önüne alırsak bu filmi beğeneceğimden şüpheniz yoktur herhalde? Gelelim detaylara…

Dedemin Fişi filminin konusu ise; Malatyalı Çirci Ailesi’nin serüveni beyin ölümü gerçekleşmiş aile reisi Salih Çirci’nin fişinin çekilmesine karar verilmesiyle başlar. Dört bir yana dağılmış ve hepsi farklı hayallere sahip aile üyeleri bir araya gelir ve daha fiş çekilmeden ortaya çıkan miras kavgaları birbirinden renkli ve komik olaylara sebep olur.

- Reklamlar -

Bir BKM yapımı olan Dedemin Fişi filminin yönetmenliğini Şen Yuva, Beşer Beşer, İnsanlar Alemi ve Güldür Güldür tv programlarının da yönetmenliğini yapan Meltem Bozoflu yapmaktadır. Senaryo ekibi ise Murat Kepez, Eray Akyamaner, Sıla Çetindağ, Uğur Gövercin, Ayberk Sak ve Şükrü Özbey’den oluşmaktadır.

Oyuncu kadrosu ise; Alper Kul, Onur Buldu, Erdem Yener, Özge Borak, Uğur Bilgin, İrem Sak, Meltem Yılmazkaya, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Ali Sunal, Zeynep Kankonde, Özlem Tokaslan, Ayşegül Akdemir, Özgün Aydın, Burak Topaloğlu, Aziz Aslan ve Ayşen Gruda’dan oluşmaktadır.

Dedemin Fişi filmi 22 Ocak 2016 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Dedemin Fişi Filminin Fragmanı

Önceki İçerik11-13 Aralık Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Sonraki İçerikKötü Kedi Şerafettin Filminden Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)