Denzel Washington’lı Fences’tan Yeni Fragman Geldi

492

Denzel Washington’a Oscar getirmesi garanti gibi görünen Fences‘tan yeni bir fragman geldi. August Wilson‘ın oyununun sinema uyarlaması çok konuşulacak!

Denzel Washington‘ın aynı zamanda yönetmenliğini yaptığı Fences filmi August Wilson’ın Pulitzer Ödülü kazanan romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Uyarlaması da yine August Wilson’a aittir.

- Reklamlar -

Denzel Washington‘a ek olarak filmde Viola Davis, Jovan Adepo, Stephen McKinley Henderson, Russell Hornsby, Mykelti Williamson ve Saniyya Sydney gibi isimler de yer almaktadır. Yapımcılıklarını ise Denzel Washington, Todd Black ve Scott Rudin üstlenmektedir.

Fences, hayatını ailesine bakmaya adayan Afroamerikan bir babanın ırkçılık yüzünden yaşadığı zorlukları konu almaktadır. Film 1987 yılında Broadway’de sahnelenen oyundan esinlenerek beyaz perdeye gelmeye hazırlanmaktadır.

Fences, Amerika’da 25 Aralık tarihinde vizyonda olacak. Bakalım aynı tarihlerde ülkemizde de vizyondaki yerini alacak mı?

Fences Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikBeauty and the Beast’ten Emma Watson ve Luke Evans’lı Görsel
Sonraki İçerikTam Anlamıyla Kızlar İçin Hazırlanmış Girls Night’a Uygun 20 Film
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)