Doctor Strange Yeni TV Spotu İle Zaman Geriye Akıyor

430

Doctor Strange‘in her yeni videosunda içimiz biraz daha kıpır kıpır oluyorken bu videolara bir yenisi daha eklendi. Bu defa zaman geriye akıyoooo!

Bir nevi aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi EGNARTS ROTCOD durumu söz konusu! Videoda duyabileceğiniz üzere de “And this is just the beginning!” kardeşim!

- Reklamlar -

Doctor Strange filmi oyuncu kadrosunda Tilda Swinton’ı (Only Lovers Left Alive) The Ancient One rolüyle göreceğiz. Ayrıca Rachel McAdams (The Vow), Michael Stuhlbarg (Pawn Sacrifice), Scott Adkins (The Bourne Ultimatum), Amy Landecker (Transparent) ve Mads yer almaktadır.

Senaryosu Jon Spaihts (Prometheus, Passengers) tarafından uyarlanan filmin yönetmenliğini Scott Derrickson üstlenmektedir. Doctor Strange filmi konusu ise Dr. Stephen Strange’in (Benedict Cumberbatch) talihsiz bir araba kazası sonrası açılan büyülü bir dünya ile hayatının değişmesidir.

Doctor Strange filmi 4 Kasım’da sinemalarda!

Doctor Strange’in Zamanı Geriye Saran Yeni TV Spotu

Önceki İçerikYeni Jumanji Filminin Setinden Fotoğraf ve Video Geldi
Sonraki İçerikJordan Peele’nin Korku Filmi Get Out’tan Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)