Dwayne Johnson ve Zac Efron’lı Baywatch’tan Fragman Geldi

585

Başrollerinde Dwayne Johnson ve Zac Efron‘ın yer aldığı Baywatch filminin yeniden yapımından eğlenceli bir fragman geldi.

Baywatch filmi kadrosunda ayrıca Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra ve Hannibal Buress yer alıyor.

- Reklamlar -

Baywatch, ilk kez 1989’da NBC’de televizyon dizisi olarak çıkmıştı. Orijinal Baywatch ekibinde David Hasselhoff, Parker Stevenson, Shawn Weatherly, Billy Warlock, Erika Eleniak, Peter Phelps, Brandon Call ve Holly Gagnier’den yer alıyordu.

Dizi henüz ilk sezonunda iken başarı elde edilemedi ve ilk sezon sonrasında iptal edildi. ardından Baywatch dizisinde çalışan ekip tekrar bir araya geldi. Baywatch, 1991’de on yılı aşkın süre devam edecek bir seri ile tekrar geldi. Bu dönemde ülkemizde Sahil Güvenlik ismi ile izleyenleriniz vardır. Yeni Baywatch‘a sonradan Yasmine Bleeth ve Pamela Anderson gibi yeni oyuncular da katılmıştı.

Senaryosu çok sayıda kişi tarafından ele alınan Baywatch film 13. Cuma‘da da birlikte çalışan Damian Shannon ve Mark Swift tarafındani son haline getirildi. Yeni Baywatch filminin yönetmeni ise Patrondan Kurtulma Sanatı ve Kimlik Hırsızı filmlerinin yönetmeni olan Seth Gordon‘dır. Yapımcılıklarını ise Dwayne Johnson, Michael Berk, Greg Bonann, Beau Flynn, Dany Garcia, Ivan Reitman ve Douglas Schwartz üstlenmektedir.

Yeni Baywatch filmi 12 Mayıs 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Baywatch Filminin Fragmanı

Önceki İçerikSpider-Man: Homecoming’den Fragman Geldi
Sonraki İçerikWar for the Planet of the Apes’ten Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)