Spider-Man: Homecoming’den Fragman Geldi

501

Marvel‘ın merakla beklenen filmlerinden biri olan Spider-Man: Homecoming‘den fragman geldi. İzlerken gözlerimiz çakmak çakmak oldu. Çok sevdik çooook!

Captain America: Civil War‘da sansasyonel bir çıkış yapan genç bir Peter Parker / Örümcek Adam (Tom Holland), Spider-Man: Homecoming‘de örümcek ağlarında geçen hayatıını süper kahraman olarak yeni keşfettiği kimliğ ile maceraya başlıyor.

- Reklamlar -

Avengers konusundaki tecrübelerinden ötürü Peter, yeni danışmanı Tony Stark’ın (Robert Downey, Jr) dikkatli gözetiminde May Teyze (Marisa Tomei) ile birlikte yaşadığı eve döner. Peter, günlük rutin işlerine dönmek ister. Çünkü mahalledekiler ondan bir şeyler beklemektedir ve bu pek de dostça değildir. Fakat Vulture (Michael Keaton) yeni bir kötü adam olarak ortaya çıkar. Peter için en önemli tehdit olan Vulture bakalım başına ne gibi belalar açacak?

Fragmanı izlerken dikkatinizi çekti mi bilmem ama Doktor Bruce Banner (Hulk), Peter’ın derste video izlediği sahnede birkaç saniyeliğine görünüyor! (Iron Man net bir şekilde görüldüğü için onu yazma gereği görmedik.) Aynı sahnede Tesla, Einstein ve Newton’ı da görmek bir Fizikçi olarak beni mutlu etti.

Spider-Man: Homecoming'den Fragman Geldi

Spider-Man: Homecoming oyuncular arasında şu isimler yer alıyor: Zendaya, Jon Favreau, Donald Glover ve Tyne Daly bu filmde boy gösterecek isimler.

Jon Watts‘ın yönetmenliğini yaptığı Spider-Man: Homecoming‘in hikayesi Jonathan Goldstein & John Francis Daley, Jon Watts & Christopher Ford ve Chris McKenna & Erik Sommers tarafından yazılmıştır. Filmin yapımcıları ise Kevin Feige ve Amy Pascal iken Yönetici Yapımcıları Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Jeremy Latcham, ve Stan Lee‘dir.

Peki Spider-Man: Homecoming ne zaman vizyona girecek? Tüm dünya ile aynı anda 7 Temmuz 2017 tarihinde beyaz perdede yerini alacak!

Spider-Man: Homecoming Filminin Fragmanı

Önceki İçerikFifty Shades Darker’dan Yeni Fragman ve Afiş Geldi
Sonraki İçerikDwayne Johnson ve Zac Efron’lı Baywatch’tan Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)