Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Filminden Yeni Fragman Geldi

1070

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, (The Secret Life of Pets) Illumination Entertainment ve Universal Pictures‘ın son harikası bir animasyon filmi.

Illumination Entertainment ve Universal Pictures’ın 50. animasyon filmi olma özelliği taşıyan bu film; Evcil hayvanların sahipleri evden gittikten sonraki hayatlarının anlatıldığı çok tatlı bir hikayeyi konu olarak işlemektedir.

- Reklamlar -

Komedi dünyasının süper starları Louis C.K., Eric Stonestreet ve Kevin Hart orijinal seslendirici ekibinde yer aldığı  Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı, (The Secret Life of Pets) film ekibinin diğer üyeleri Ellie Kemper, Lake Bell, Jenny Slate, Bobby Moynihan, Hannibal Buress ve Albert Brooks’tur. Illumination yatırımcısı ve aynı zamanda CEO’su olan Chris Meledandri’nin de yapımcıları arasında bulunduğu; Janet Healy ile bu filmi üstlendiğini söyleyerek yönetici ekibe geçiyoruz. Chris Renaud (Despicable Me, Despicable Me 2) tarafından yönetilen ve Yarrow Cheney’nin yardımcı yönetmen olarak görev aldığı filmin senaryo ekibi ise; Brian Lynch, Cinco Paul ve Ken Daurio’dan oluşmaktadır.

Komedinin yıldızları olan Louis C.K. ve Kevin Hart’ın ilk defa bir animasyon filminde yer alacak olmasının yanında Albert Brook’un da Finding Nemo (2003), The Simpsons Movie ve Finding Dory (2016) ile birlikte dördüncü animasyon filmi olması bu tatlılık abidesinin değişik özelliklerinden bir tanesidir.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 5 Ağustos’ta vizyondaki yerini alacak.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikNickToons Filmi ile Nickelodeon Kendi Avengers’ını Yapıyor
Sonraki İçerikTroller Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)