Troller Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

1139

Troller konusunu 90’lardan hatırlamayan, duymayan ya da hiç bilmeyen var mı aramızda? Yeni nesil haricindeki dostların kiminin sevdiği kiminin ise epey itici bulduğu bu minik yaratıkların animasyon filmi Dreamworks ile birlikte geliyor. Orijinal seslendirici ekibiyle epey sükse yapan Troller filmi ile ilgili detaylara geçelim…

Öncelikle “Nedir abi bu Troller” konusuna gelelim. Şöyle ki 90’larda türeyen bir furya bu. Aşağıdaki bebeklerin saçları sevildiğinde uğur getirdiğine inanılıyordu o zamanlar. (Evet garip!) Yalnızca 90’larda çocuk olanların bilebileceği bir konu olduğu ve genç arkadaşların da bizi takip ettiğini düşünerek konuyu fazla uzatmıyorum.

- Reklamlar -

Troller Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Başrolünde 9 kez Grammy ve 4 kez de Emmy ödülü kazanmış ünlü popçu Justin Timberlake’in (The Social NetworkRunner RunnerInside Llewyn Davis) trollerden Branch’ı oynamasının yanında aynı zamanda filmin müzikleri için de yapımcılık ve yapmaktadır. Filmin seslendirici ekibinin diğer önemli üyeleri ise Oscar ödülü adaylığı bulunan Anna Kendrick’in (Pitch PerfectUp in the Air) Prenses Poppy, The Late Late Show sunucusu James Corden’ın (Into the Woods) Biggie, ünlü komedyen Russell Brand’in (Get Him to the Greek) Creek, Müzik Dünyası’nın Süper Starlarından Gwen Stefani’nin (The Aviator) DJ Suki, Youtube’un en ünlü Vloggerlarından GloZell Green’in Büyük Anne Rosiepuff, Kunal Nayyar’ın (The Big Bang Theory’deki Raj) Guy Diamond, komedyen Ron Funches’ın (Undateable) Cooper, YouTube Vloggerlarından Meg DeAngelis’in Moxie ve İsveçli elektropopçu Icona Pop’ın (Caroline Hjelt and Aino Jawo) Fashionistas karakterlerini seslendireceğini söylesek yeterli olur değil mi? Kadro nasıl ama?

Yönetmenliğini Mike Mitchell’ın (Shrek Forever After), yardımcılığını ise Walt Dohrn’un yapacağı (Shrek Forever After) Troller filminin yapımcılığını ise Gina Shay (Shrek Forever After) üstlenmektedir. Renkleriyle ön plana çıkan ve özellikleri renkleriyle doğru orantılı olarak değişen trollerin aynı zamanda lezzetli oluşundan dolayı hayatlarının pamuk ipliğine bağlı olma durumu da söz konusudur.

Amerika’da 4 Kasım‘da vizyona girecek filmin ülkemizde de hemen hemen aynı tarih aralığında vizyonda olacağını söyleyebiliriz.

Troller Filminin İlk Fragmanı

Önceki İçerikEvcil Hayvanların Gizli Yaşamı Filminden Yeni Fragman Geldi
Sonraki İçerikNetflix Üzerindeki Film ve Diziler Hangi Ülkelerde İzlenebilir Durumda?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)