Everybody Wants Some Filminin Yeni Fragmanı Geldi

716

Everybody Wants Some filmiParamount Pictures tarafından kısıtlı sayıda yerde gösterime girecek olan bir nostaljik film. Filmin yeni fragmanı ve yayınlanan 3 yeni klip ile karşımıza geldi.

Filmin ismi Van Halen’ın 1980 yılında çıkardığı Women and Children First isimli albümünün hit parçalarından biri olan Everybody Wants Some ile aynı ismi taşıyor. Başrollerinde Will Brittain, Zoey Deutch, Ryan Anthony Guzman, Tyler Hoechlin, Blake Jenner, Glen Powell ve Wyatt Russell’ın yer aldığı film Richard Linklater (Boyhood, Before Serisi) tarafından yazılıp yönetilirken yapımcıları Annapurna Pictures’tan Megan Ellison ile Richard Linklater ve Ginger Sledge’tir.

- Reklamlar -

1980’lerin kolej hayatını konu olarak alan Everybody Wants Some filmi için ünlü yönetmen Linklater, “1993 yılında vizyona giren Dazed and Confued filminin ruhsal olarak bir devamı niteliğinde” cümlelerini kurmuş. Hikayesi bir grup beyzbol oyuncusu hayatlarını denetimsiz bir yetişkinlik geçirmek, özgür ve sorumluluklardan uzak bir yaşam sürmek istemelerini konu alır. Ekip bu fikri benimsediğinde ise artık hayatlarının en iyi hafta sonu tatilini geçirmek için hazırdır.

Glen Powell’ın Fast Food Nation (2006) filminden sonra Richard Linklater ile birlikte olacağı ikinci film olan Everybody Wants Some!! Dazed and Confused’un (1993) aksine Boyhood (2014) ile de ciddi bağlantıları bulunan bir yapım.

Amerika’da 8 Nisan’da vizyona girecek filmin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği de ayrı bir merak konusu.

Everybody Wants Some Filminin Yeni Fragmanı

Yayınlanan Diğer Klipler

Önceki İçerikThe Revenant Filmi Nasıl Bitmeliydi?
Sonraki İçerikHumans Dizisini İnceledik
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)