Finding Dory Filmi Fragmanı Yayınlandı

982

Pixar’ın en sevilen animasyon filmlerinden biri olan Kayıp Balık Nemo’nun spin-off projesi olan Finding Dory, ufak bir parçasını bizle paylaştı. Oğlunu aramak için okyanusu bir uçtan diğer uca yüzen Marlin’in “balık hafızalı” yoldaşı Dory, nihayet kendi hikayesini anlatan animasyon filmine kavuşacak! Bence oldukça dikkat çekecek bir proje olacak ve en az Nemo kadar sevilecek.

Dory‘nin kendi ailesini bulma serüveni olan filmin yönetmen koltuğunda Andrew Stanton oturuyor. Orijinal dili seslendirenlerin içinde Ellen DeGeneres, Albert Brooks, Eugene Levy gibi ünlü isimler var.

- Reklamlar -

Filmde, Nemo ile yaptığı geziden sonra öğrendiği ev hasreti, unutkan Dory’yi nereye ait olduğunu bulma amacına yöneltiyor ve macera da burada başlıyor. İlk filmden 6 ay sonrasını anlatan Finding Dory’de Nemo filminden de hatırladığımız Marlin ve Balıkçı Teknesi Çalışanları da yer alacak.

Her zaman animasyonlar diğer filmlerden daha çok dikkatimi çeker. Şiddet içermeyen, güzel seslendirilmiş, akıcı ve göz yormayan animasyonlar tadından yenmez. Tıpkı Buz Devri gibi. Kayıp Balık Nemo da onlardan bir tanesiydi. Şimdi de Dory neler yapacak onu göreceğiz. Tabi bunun için yaza kadar beklemek gerek ama olsun. Onlar filmden kareler paylaştıkça biz de sizlerle paylaşır, merakı arttırırız. Şimdi Finding Dory’den posteri ve kısa bir klibi görerek başlayalım.

Finding Dory Filminin Fragmanı

Önceki İçerikVictor Frankenstein’dan Yeni Klip Geldi
Sonraki İçerikFifty Shades Darker Filminden İlk Görüntüler
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.