Free State of Jones Fragmanı ve Filmden Görselleri Geldi

855

Matthew McConaughey‘in başrolünde oynadığı ve İç Savaş yıllarının anlatıldığı Free State of Jones fragmanı yayınlandı.

The Free State of Jones filmi İç Savaş sırasında Konfederasyonun ekstra güçlü ve silahlı isyancılarına karşı koymaya çalışan kuzeyli bir çiftçinin olan Newton Knight’ın (Matthew McConaughey) hikayesini konu olarak almaktadır. Diğer küçük çiftçiler ile bir araya gelip kölelere yardım etmeye çalışan Knight, Jones County’de bir ayaklanma başlatarak ayrıldığı Mississippi’den Konfederasyon’a savaş açar ve özgürlüğünü ister. Bu ayaklanmanın adı ise Free State of Jones‘tur.

- Reklamlar -

Eski bir köle olan Rachel (Gugu Mbatha-Raw) ile evli olan Knight, savaş sonrası karışık ve eşsiz bir ırkın da temellerini atacaktı. Uzun süren savaş sonrasında tartışmalı bir karakter olarak da tarihe geçen Knight, yeniden yapılandırmanın mimarı olacak ve bunun da devam etmesi için elinden geleni yapacaktı.

Bu epik Tarihi-Dram filminin yönetmenliğini 4 Oscar adaylığı bulunan Gary Ross’un yazıp yönettiği filmin başrollerinde Matthew McConaughey’in aksine Gugu Mbatha-Raw (Rachel), Keri Russell (Serena Knight), Jacob Lofland (Daniel) ve Mahershala Ali (Moses Washington) yer almaktadır.

Free State of Jones Filminin Fragmanı

Free State of Jones Filminin Fotoğrafları

Önceki İçerikColonia Filminden Yeni Fragman ve 19 Fotoğraf Yayınlandı
Sonraki İçerik2016’da Vizyona Girecek Filmler ile Hazırlanmış Müthiş Bir Video
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)