Colonia Filminden Yeni Fragman ve 19 Fotoğraf Yayınlandı

1339

Colonia, Emma Watson ve Daniel Brühl‘ün başrollerinde oynadığı ve ilk gösterimini 13 Eylül 2015 tarihinde Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan dramı, tarihi ve romantizmi bir arada sunan son filminde kimyaları birbirine çok uyduğu bariz bir şekilde belli olan Watson ve Brühl’ün önderliğindeki filmin ikinci fragmanı ile birlikte tam tamına 19 fotoğraf yayınlandı.

Yönetmenliğini 2000 yapımı Quiero ser (I want to be…) kısa filmi ile En iyi Kısa Film / Live-Action dalında Oscar ödülü sahibi olan Florian Gallenberger‘in yaptığı Colonia filminde 70’lerden esintiler sunan Gallenberger, Lena (Emma Watson) Lufthansa Hava Yolları ile sevgilisi Daniel’ı (Daniel Brühl) ziyaret etmek için Santiago’ya gider. Daniel, dönemin önemli grafik sanatçılarından biridir ve görevi Cumhurbaşkanı Salvador Allende’ye yardım etmektir. Devrik bir lider olan Allende’nin imajını kurtarmak için çalışmalar yapan Daniel, muhalifleri General Augusto Pinochet ve ordusu yüzünden güç duruma düşer. Ardından Daniel sorguya alınır, işkence görür ve deli numarası yaparak kurtulmaya çalışır. Cesur ve kurnaz bir kız olan Lena ise Daniel’i kurtarmak için Paul Schäfer’e (Michael Nyqvist) gider ve aşkını kurtarmak için yollar arar.

- Reklamlar -

Almanya’da 18 Şubat’ta vizyona girecek olan filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği konusunda bir kesinlik bulunmuyor.

Colonia Filminin İkinci Fragmanı

Colonia Filminin Yeni Fotoğrafları

Önceki İçerikElvis and Nixon Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikFree State of Jones Fragmanı ve Filmden Görselleri Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)