Game of Thrones Film Oluyor

1049

Eh ahali, duymadık demeyin, siz bizden duymuş olun! HBO yapımı ünlü dizi Game of Thrones beyazperdeye uyarlanıyor!

Game of Thrones Film Oluyor

- Reklamlar -

Game of Thrones Dizisi, Film mi Oluyor?

Geçtiğimiz yıl kulaktan kulağa dolaşan ”Game of Thrones film olacak” dedikodusuna son nokta geçtiğimiz günlerde diziye uyarlanan seri kitaplarının ABD’li yazarı George R. R Martin’den geldi! Uzun süredir dile getirilen iddiaları doğrulayan Martin, dizi serisinin film olacağını fakat bu projede kendisinin yer almayacağını söyledi.

Geride bıraktığımız aylarda dizi yapım şirketi HBO‘nun başkanı Michael Lombardo, ülke basınına konuyla ilgili yaptığı açıklamada dizinin senaristleri David Benioff ve Dan Weiss’in Game of Thrones’u tamamlamayı planladıklarını belirtti. Bu açıklamaya göre dizi 2018’de ekranlara veda edecek. Filmin bu tarihten sonra çekilmesi, ve tahminen 2019 veya 2020 tarihlerinde vizyona girmesi bekleniyor.

Söylemesi bizden, üzerine düşünmesi sizden. 2011 yılından beri ekranlara gelen bu muhteşem dizinin; 1996’dan itibaren okunmaya başlamış bu kitap serisinin ardından belirli bir saate sıkıştırılacak bir film izleyenleri nasıl tatmin edecek bilemem. Çünkü biz her sezon finalinde önemli bir oyuncuya veda etmiş, bir sonraki sezonu içimizde ki merak ve heyecanla beklemiştik.

Ucu açık olan bu haberin, tüm dünya genelinden duyulduktan sonra olumlu olumsuz bir çok eleştiriye maruz kalacağı bariz belli oluyor. Hatta tartışmalara bile yol açacak gibi duruyor.

Önceki İçerikKeanu Reeves Kamu Spotunda Oynarsa
Sonraki İçerikBatman v Superman: Dawn of Justice Kostümleri Giydi
ayipamabu
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.