Game of Thrones Spin-off’u Sonunda Geliyor

459

Hayal kırıklığıyla biten 8. sezonun ardından “Game of Thrones spin-off‘u ne zaman gelecek?” soruları da beraberinde getirmişti. Çekimleri Kuzey İrlanda’da başlayan ve Jane Goldman’ın George R.R. Martin ile birlikte hazırladığı dizi, Game of Thrones‘ta izlediğimiz hikayenin binlerce yıl öncesini anlatıyor olacak.

Game of Thrones Spin-Off’u Konusu

George R.R. Martin’in A Song of Ice and Fire serisiyle bizlere sunduğu Game of Thrones evreni spin-off’uyla HBO kanalında varlığını devam ettirecek. ekranlarında kalmaya devam edecek.

- Reklamlar -

HBO’nun yapımcıları tarafından alınan bilgiye göre izlediğimiz Game of Thrones evreninden tam 5 bin yıl öncesi anlatılacak dönemin adı Kahramanlar Çağı olarak belirlenmiş. Ekibin yaptığı açıklama ise şöyle: “Westeros’un dehşet verici sırlarından, White Walkers’ın gerçek doğuş hikâyesine kadar yalnızca tek bir şey kesin, o da bu hikâye bildiğinizi düşündüğünüz hikâye değil”

Pek tabii ki Kahramanlar Çağı olarak adlandırılan dönem, Orman’ın Çocukları ile İlk İnsanlar’ın barışı getiren anlaşmayı yaptıkları zamana işaret ediyor! Hatta adının da Bloodmoon olacağı yönünde de güçlü iddialar var!

Game of Thrones Spin-Off Oyuncuları

2 Oscar adaylığı bulunan başarılı oyuncu Naomi Watts‘a Josh Whitehouse, Naomi Ackie, Denise Gough, Jamie Campbell Bower, Sheila Atim, Ivanno Jeremiah, Georgie Henley, Alex Sharp, Toby Regbo, Miranda Richardson, Marquis Rodriguez, John Simm, Richard McCabe, John Hefferman ve Dixie Egerickx eşlik edecek.

Game of Thrones Spin-Off Senarist ve Yönetmeni Kim?

George R.R. Martin‘in yaratıcılığını üstlendiği Game of Thrones spin-off’unun senaryosu X-Men: First Class, Kick-Ass ve Kingsman: The Secret Service filmlerinin senaryosunu yazan Jane Goldman‘a emanet edilmiş. Pilot bölümüne onay alan dizinin yönetmenliğini ise Dexter, Jessica Jones ve Collateral gibi dizilerden yönetmen koltuğuna oturan  S.J. Clarkson yer alıyor.

Çekimleri Kuzey İrlanda’da başlayan dizi için her zamanki gibi çook uzun süre beklememiz gerekebilir.

Önceki İçerikChristopher Nolan’dan Mutlaka İzlenmesi Gereken 30 Film
Sonraki İçerikGodzilla 2: Canavarlar Kralı Film Değerlendirmesi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)