Geçmişten Günümüze Spiderman ve HOMECOMING

0
685

Örümcek Adam, istisnasız herkesin çocukluk kahramanı olarak hafızalarda yer eden en kıdemli süper kahraman. 2002’de vizyona giren ilk Spider-Man filminden itibaren bu unutulmaz Marvel karakterini birçok kişi başarıyla canlandırdı.

Geçmişten Günümüze Spiderman

Tobey Maguire

Peter Parker’la beyaz perdede tanışmamız ünlü oyuncu Tobey Maguire ile oldu. David Koepp’in yazdığı ve Sam Raimi’nin yönettiği film, 821.708.551$ hasılat ve 7,3 IMDB ile gişede büyük bir başarı yakaladı.

Tobey Maguire

Örümcek Adam serisinin 3 filminde yer alan Tobey Maguire’nin sempatik tavrıyla bize uzun yıllar daha ekranlarda görmeye devam edeceğimiz Peter Parker’ı sevdirdiğini söyleyebiliriz. Yıllar içinde karakteri başka oyuncular başarıyla canlandırmaya devam etse de ilk Spider-Man’imiz Tobey Maguire, performansıyla  her zaman akıllardaki yerini koruyacak.

Tobey Maguire

Andrew Garfield

İnanılmaz Örümcek Adam serisiyle beraber başka bir Peter Parker’la tanışıyoruz. Yakışıklı ve genç oyuncu Andrew Garfield! Garfield, seriye getirdiği dinamizmle ilk serinin başarısını devam ettiriyor. Gişede 752,216,557 $ hasılat yapan filmin yönetmen koltuğunda Marc Webb oturuyor.

andrew garfield

Ayrıca hatırlarsanız Andrew Garfield’ın rol arkadaşı Emma Stone’la sette başlayan dillere destan ilişkisi uzun süre Hollywood’a konu olmuştu. İnanılmaz Örümcek Adam serisiyle 2 yıl boyunca kostüm giyen Garfield izleyenleri hiçbir zaman yanıltmayarak kusursuz bir süper kahraman oldu.

andrew garfield

Tom Holland

Sıra geldi en heyecanlısına!

Captain America: Civil War filmini en özel yapan karakter şüphesiz çiçeği burnunda taze Spider Man’imiz Tom Holland’dı. 20 yaşındaki genç oyuncu şimdilerde yeni çıkacak Spider Man filmi Homecoming çekimleriyle meşgul. Holland, Tobey Maguire ve Andrew Garfield’den sonra seriye yeni bir soluk getirdi. Üstelik çekimi süren filmin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr. da var. Filmde genç oyuncuya Zendaya eşlik edecek.

Tom-Holland-Spider-Man

Her gün yenisi sızan set fotoğrafları ise vizyon tarihine olan sabırsızlığımızı arttırıyor.

Peki siz en çok hangi Peter Parker’ı sevdiniz?

İşte Homecoming setinden son fotoğraflar!

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz