Ghostbusters Filminin Fragmanı Geldi

792

Ghostbusters fragmanı daha önce de yazdığımız gibi 3 Mart‘ta gelecekti ve 3 Mart geldi çattı! İşte ilk fragmanı sizlerle!

Daha önce yönetmen Paul Feig’in yaptığı açıklamada Şubat ayının sonunda fragmana kavuşacağımızın bilgisi paylaşılmıştı ancak yaşanan bir takım olumsuzluklar nedeniyle 3 Mart tarihinde geldi ilk fragman. Olsun geç oldu ama güzel oldu!

- Reklamlar -

Ghostbusters filminin başrolünde Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy ve Leslie Jones yer alıyor. Filmde ayrıca Chris Hemsworth’u yeni sekreter, Andy Garcia’yı New York City Başkanı, Michael K. Williams’ı Hawkins karakteri, Matt Walsh’ı Rourke karakteri ve Neil Casey’i filmin düşman karakteri olarak göreceğiz. New York City’nin NY1 kanalında news anchormanlik yapan Pat Kiernan da bu filmde bir anchormanlik rolü kapmış.

Verdiği röportajların tamamında filmle ilgili detay vermekten kaçınan Paul Feig, “Küçük bile olsa detay vermek istemiyorum çünkü biz hala çok eğleniyoruz ama ikon haline gelmiş bu hikayeyle ilgili zaten çoğunuz bilgi sahibisiniz” diyerek de yuvarlak cümlelerini devam ettiriyor.

Filmin yeni versiyonunun yönetmeni olan Paul Feig aynı zamanda senaryonun tekrar oluşturulmasında Katie Dippold’a da yardımcılık yapmış.

Ghostbusters Filminin Fragmanı

Önceki İçerikEn İyi Film Adayları Lego’lu Halleriyle Karşınızda
Sonraki İçerikEmmanuel Lubezki ve Şaheserleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)