Ghostbusters ilk fragmanı 3 Mart’ta geliyor!

0
469

Ghostbusters ilk fragmanı için süren meraklı bekleyişi bir nebze olsun hafifletmek amacıyla Sony Pictures Entertainment Sevgililer Günü’nde bir video yayınladı. Filmden ilk görüntülere de şahit olduğumuz bu videoda ilk fragmanın 3.3.2016 tarihinde geleceği söyleniyor.

ghostbusters ilk fragmanı

Daha önce yönetmen Paul Feig‘in yaptığı açıklamada Şubat ayının sonunda fragmana kavuşacağımızın bilgisi paylaşılmıştı ancak yaşanan bir takım olumsuzluklar nedeniyle 3 Mart tarihine ertelenmiş.

Ghostbusters filminin başrolünde Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy ve Leslie Jones yer alıyor. Filmde ayrıca Chris Hemsworth’u yeni sekreter, Andy Garcia’yı New York City Başkanı, Michael K. Williams’ı Hawkins karakteri, Matt Walsh’ı Rourke karakteri ve Neil Casey’i filmin düşman karakteri olarak göreceğiz. New York City’nin NY1 kanalında news anchormanlik yapan Pat Kiernan da bu filmde bir anchormanlik rolü kapmış.

Filmin yeni versiyonunun yönetmeni olan Paul Feig aynı zamanda senaryonun tekrar oluşturulmasında Katie Dippold’a da yardımcılık yapmış.

Ghostbusters ilk fragmanı duyuru videosu

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir