Ghostbusters İlk Fragmanı 3 Mart’ta Geliyor

818

Ghostbusters ilk fragmanı için süren meraklı bekleyişi bir nebze olsun hafifletmek amacıyla Sony Pictures Entertainment Sevgililer Günü’nde bir video yayınladı. Filmden ilk görüntülere de şahit olduğumuz bu videoda ilk fragmanın 3.3.2016 tarihinde geleceği söyleniyor.

Daha önce yönetmen Paul Feig‘in yaptığı açıklamada Şubat ayının sonunda fragmana kavuşacağımızın bilgisi paylaşılmıştı ancak yaşanan bir takım olumsuzluklar nedeniyle 3 Mart tarihine ertelenmiş.

- Reklamlar -

Ghostbusters filminin başrolünde Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy ve Leslie Jones yer alıyor. Filmde ayrıca Chris Hemsworth‘u yeni sekreter, Andy Garcia’yı New York City Başkanı, Michael K. Williams’ı Hawkins karakteri, Matt Walsh’ı Rourke karakteri ve Neil Casey’i filmin düşman karakteri olarak göreceğiz. New York City’nin NY1 kanalında news anchormanlik yapan Pat Kiernan da bu filmde bir anchormanlik rolü kapmış.

Filmin yeni versiyonunun yönetmeni olan Paul Feig aynı zamanda senaryonun tekrar oluşturulmasında Katie Dippold’a da yardımcılık yapmış.

Ghostbusters İlk Fragmanı Duyuru Videosu

Önceki İçerik2016 Yazarlar Birliği Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sonraki İçerikStraight Outta Hogwarts ile Rap Müziğe Giriş!
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)