Gods of Egypt Filminin Fragmanı Geldi

1463

Sizi bilmem ama ben bu tür filmleri dört gözle bekler, sonra da hayal kırıklığı yaşar söverim ama Gods of Egypt filminin fragmanını izlediğimde bu sefer tersi olacak gibi hissettim ve beğendim. Fragmanda hem görkemli iki oyuncuyu, hem aksiyonu, hem ince esprileri bulabiliyoruz. Dolayısıyla 26 Şubat olan vizyon tarihi gelsin diye beklemeye başlayabiliriz.

Alex Proyas’ın yönettiği filmin oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Nikolaj Coster-Waldau, Brenton Thwaites, Geoffrey Rush gibi ünlü isimler yer alıyor. Kendilerinden her zamanki gibi mükemmel oyunculuklarını konuşturmalarını bekliyoruz. Aksiyon filmlerinin tadı biraz da böyle çıkıyor.

- Reklamlar -

Set, karanlığın acımazsız tanrısıdır ve Mısır tahtını devralır. Barışçıl ve varlıklı olan imparatorluğu yıkar,onun yerine kargaşa ve çatışmaların içine düşürür. Birkaç cesur isyancı Set’in karşısındadır. Sevgilisi tanrı tarafından tutsak edilen genç bir hırsız ise, Set’i tahtan indirmek ve yenmek için akılcı bir yol bulur.. Güçlü Tanrı Horus’tan yardımını ister..

Gods of Egypt Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Jungle Book Filminden Fragman Geldi
Sonraki İçerikNetflix Türkiye Servisi Açıldı
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.