Eddie the Eagle Yeni Fragmanı Geldi

915

Eddie the Eagle, başrollerinde Hugh Jackman (X-Men: Days of Future Past) ve Taron Egerton’ın (Kingsman: The Secret Service) yer aldığı Olimpik kayakçı Eddie “The Eagle” Edwards’ın garip hayatının anlatıldığı bir film. 20th Century Fox‘un yayınladığı yeni fragman Sadie D’Agostino adında genç bir kayakçının Olimpiyat Şampiyonu olma rüyasını engelleyen şeylere odaklanıyor.

Eddie the Eagle Filminin Konusu

Eddie Edwards, Calgary’de gerçekleştirilen 1988 Kış Olimpiyatları sırasında Kayakla Atlama Olimpiyatları’nda İngiltere’yi temsil eden ilk kişi olarak ulusal bir kahraman olur. Hipermetrop olan Eddie’nin atlayışı sırasında takacağı gözlük yüzünden neredeyse kör olma tehlikesi yaşar. Basının ona taktığı 1949 yapımı bir çizgi film olan Quincy Magoo diğer adıyla “Mr. Magoo” lakabının da sahibi olan Eddie Edwards, 70 ve 90 metrelik atlayışlarının ardınan çok büyük bir başarısızlığın da temellerini atar.

- Reklamlar -

Hugh Jackman’ın Eddie Edwards’ı olimpiyat oyunlarına hazırlamak için antrenmanlarını yaptıran Chuck Berghorn’u, Christopher Walken’ın ise mentörü Warren Sharp rolüyle karşımıza çıkacağı filmin yapımcılığını Matthew Vaughn (Kick-Ass, Lock Stock & Two Smoking Barrels) yapacak iken yönetmenliğini Dexter Fletcher üstlenecek. Senaryo ise hikaye sahibi Simon Kelton’ın uyarlayıcısı Sean Macaulay’dir.

Eddie the Eagle filmi Amerika’da 26 Şubat’ta vizyona girecek iken ülkemizde 1 Nisan tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Eddie the Eagle Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikGuardians of the Galaxy Fragmanı Bohemian Rhapsody ile Harmanlanırsa
Sonraki İçerik2016 MTV Film Ödülleri Sunucuları: Dwayne Johnson ve Kevin Hart
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)