Home Filmler Fragmanlar Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi’nden İlk Fragman

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi’nden İlk Fragman

280

Başrolünde Alden Ehrenreich‘in yer aldığı Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filminden ilk fragman geldi..

Game of Thrones dizisinin efsanevi karakterlerinden Khaalesi’yi canlandıran; Emilia Clarke‘ın da kadrosunda yer aldığı film 25 Mayıs‘ta vizyona girecek. Galasını 15 Mayıs’taki Cannes Film Festivali‘nde yapacak film için ise meraklı bekleyiş devam ediyor.

- Reklamlar -

Yüce Sezar!Blue Jasmine gibi filmlerde gördüğümüz Alden Ehrenreich‘ın genç Han Solo’yu canlandıracağı ve merakla beklenen spin-off projesinin kadrosunda Han Solo’nun akıl hocası olarak Woody Harrelson; Han Solo’nun yakın arkadaşı Lando Calrissian olarak Donald Glover; Solo’nun ikonik yoldaşı Chewbacca olarak Joonas Suotamo yer alıyor. Game Of Thrones’un Khaalesi’si Emilia Clarke, Thandie Newton, Spencer Wilding, Phoebe Waller-Bridge, Warwick Davis, Paul Bettany  ve Michael Kenneth Williams da filmin kadrosundaki isimler arasında.

Filmin enerji dolu savaş sahnelerinin görüntü yönetmeni ise; Geliş ve En Şiddetli Sene filmlerinden tanıdığımız Bradford Young.

Akıl Oyunları filmiyle En İyi Film ve En İyi Yönetmen Oscar ödülü alan Ron Howard‘ın yönetmenliğini yaptığı Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi 25 Mayıs’ta vizyona girecek.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Filminin İlk Fragmanı