Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi’ne İlk Bakış

1503

Dünyanın en büyük şovlarından biri olan Super Bowl finali gerçekleşti. Biliyoruz ki Super Bowl demek aynı zamanda reklam demek. Yazı dört gözle beklememizin sebeplerinden biri de gelecek güzel filmler ve bunu bir teaser ile kanıtlamış olduk. Şu anda 1 dakikalık kısa bir teaser halinde paylaşılan video, tüm Star Wars hayranlarını memnun etmiş gibi görünüyor.

Kimisi Han Solo‘ya bayılırken kimisi nefret saçıyor ve filmden çıkmasına seviniyor. Tartışmalar devam ederken bu arada Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Mayıs 25’te geliyor. Bu kez Han Solo’nun, Luke Skywalker ile tanışmadan önceki zamanlarda yaşadığı maceralara tanıklık edeceğimiz “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi” bizi büyük beklentiler içine soktu..

- Reklamlar -

Yüce Sezar!Blue Jasmine gibi filmlerde gördüğümüz Alden Ehrenreich‘ın genç Han Solo’yu canlandıracağı ve merakla beklenen spin-off projesinin kadrosunda Han Solo’nun akıl hocası olarak Woody Harrelson, Han Solo’nun yakın arkadaşı Lando Calrissian olarak Donald Glover, Solo’nun ikonik yoldaşı Chewbacca olarak Joonas Suotamo yer alıyor. Game Of Thrones’un Khaalesi’si Emilia Clarke, Thandie Newton, Spencer Wilding, Phoebe Waller-Bridge, Warwick Davis, Paul Bettany  ve Michael Kenneth Williams da filmin kadrosundaki isimler arasında.

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Super Bowl Teaser

Önceki İçerik2017’de En Çok İzlenen Filmler Belli Oldu
Sonraki İçerik9 Şubat 2018 Vizyondaki Filmler ve Haftanın Filmi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.