Hardcore Henry Filmi Fragmanı Geldi

1087

Hardcore Henry, aksiyon filmlerine olan bakış açınızı değiştirecek yepyeni bir kamera açısıyla karşımızda çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce izlediğiniz aksiyon filmlerinin bazı sahnelerinde gördüğünüz ancak devamı gelmeyen first look açısı bu filmin tamamında mevcut. STX Entertainment‘ın paylaştığı heyecan verici filmin detaylarını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Filmimiz daha önce “Rusya’da sıradan bir gün” başlığı ile Youtube’a yüklenen ya da orijinal adıyla Biting Elbows – ‘Bad Motherfucker’ filmine benzeyen bir yapıya sahip. Hikayesi tamamıyla farklı olmasına karşın first look açısı özellikle FPS (First Person Shooter) oyunu severlerin ilgisini çekeceğe benziyor. Aradan 2 yıl geçmesine rağmen 31 milyon kişi tarafından izlenen bu kısa film epey beğenilmişti.

- Reklamlar -

Bu arada sırf dikkat çeksin diye ablaların göğüslerini thumbnail olarak kullanmak da iyi kafaymış!

Harcore Henry Filminin Konusu

Hardcore Henry filminde başrol karakteri sizsiniz ve geçmişinize dair hiçbir şey hatırlamıyorsunuz. Çok büyük bir kaza sonucu herkesin “Ölür bu!” dediği bir halde kendinizi karınızın (Haley Bennett) getirdiği hastanede buluyorsunuz. Adınız Henry… Karınız sizi hastaneye getirdikten sonra bir çatışma çıkıyor ve kaçırılıyor. Göreviniz karınızı geri getirmek…

Kaçıran kişi ise Akan (Danila Kozlovsky) isimli biri. Dünyayı ele geçirmek isteyen bir ordunun başındaki adam Danila. Evin olan Moskova’nın dışında ve tanımadığın bir yerdesin… Jimmy (Sharlto Copley) isimli bir İngiliz harici herkes de senin ölmeni istiyor. Gerçeği bulmak ve karısına tekrar kavuşmak için bol şansa ihtiyacı olan Henry bakalım başarılı olabilecek mi?

Hardcore Henry filminin yapımcılığı Timur Bekmambetov, Ilya Naishuller, Inga Vainshtein Smith ve Ekaterina Kononenko yaparken senaryosu Ilya Naishuller imzası taşıyor. Başrollerinde ise Andrey Dementyev, Dasha Charusha ve Sveta Ustinova yer alıyor.

İlk gösterimini Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapan ve 8 Nisan’da Amerika’da vizyona girecek olan filmin şu an ülkemizde ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor.

Hardcore Henry Filminin Fragmanı

Önceki İçerikA Bigger Splash Fragmanı Geldi. Ralph Fiennes ve Tilda Swinton de Var
Sonraki İçerikBattlestar Galactica Sinema Filmi İçin Kadroya Yeni Yapımcılar Eklendi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)