A Bigger Splash Fragmanı Geldi. Ralph Fiennes ve Tilda Swinton de Var

948

A Bigger Splash, başrollerinde Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Matthias Schoenaerts ve Tilda Swinton’ın yer aldığı suç, dram ve gizem dolu bir hikaye. Yönetmenliğini Luca Guadagnino’nun (I Am Love) senaryosunu David Kajganich’in (True Story) yazdığı filmin fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

A Bigger Splash filmi yüksek yaşam kalitesinde yaşan, ünlü bir rock star ve film yapımcısı olan bir çift (Matthias Schoenaerts ve Tilda Swinton), tatil ve şöyle bir tazelenmek, doğal güneşin verdiği huzun için gittikleri İtalya’nın Pantelleria adasında hiç beklemedikleri bir ziyaret ile karşılaştılar. Eski arkadaşlarının kızlarıyla (Ralph Fiennes ve Dakota Johnson) birlikte çıkagelmesi hırsı, kıskançlığı ve önlenemez bir tehlikeyi de beraberinde getirir.

- Reklamlar -

Filmin yapımcılığını Michael Costigan ve Guadagnino üstlenirken; 4 Mayıs’ta New York ve Los Angeles’ta, dünya genelinde ise 13 Mayıs’ta vizyondaki yerini alacak. Bu takvimi bir kenara bırakacak olursak ülkemizde 6 Mayıs’ta bu filmi izlemek için sinema salonlarının yolunu arşınlayabilirsiniz.

Fox Searchlight Pictures‘ın paylaştığı fragman sizlerle!

A Bigger Splash Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKarşınızda Super Bowl Kahramanları
Sonraki İçerikHardcore Henry Filmi Fragmanı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)