Hispanik Bir Star Wars Nasıl Olurdu Diye Düşündün Mü Hiç?

1055

Hispanik ne ola ki?” diye içinden geçirenler için özet geçelim; Bu kelime köken olarak İspanik, Hispanik ya da İspano olarak adlandırılan İspanya’dan, İspanyollardan ve İspanyol kültüründen türemiş ya da bu kültürle ilgili anlamında kullanılır. Popüler kültürden geri kalmak istemeyen latin kökenli bu dostlar şu sıralar vizyonda yerini alan efsanevi Star Wars‘u da kendilerine benzetmiş.

Anwar Jibawi ve Rudy Mancuso ismi kendisine uzak gelen dostlar için “Bunlar birer Vine fenomeni” diyerek Estar Guars’a devam ediyoruz.

- Reklamlar -

Bu iki kafadar bizim fenomenlerden biraz farklılaşıp Star Wars’u da kendileştirerek epey eğlenceli hale getirmiş. Latin esintisine de tatlı göndermeler yapmışlar. Padawan’a içkiye nasıl ulaşması gerektiğinin dersi veren Yodi’nin güçteki dalgalanmayı (sarhoşluktan olsa gerek) Senior Vader‘ın gelişiyle birlikte hisseder. Senior Vader’ın terliklerine gülmekten ne yapacağımı bilemez hale gelip bulunduğum odanın içinde oraya buraya koşturmayı bıraktıktan sonra başlayan lightsaber dövüşüyle kendimize geliyoruz.

Birincisini az önce paylaşan Anwar ve Rudy devamını merakla beklediğimiz bir seriye de imza atmış bulunuyorlar.

Anwar Jibawi ve Rudy Mancuso’dan Hispanik Star Wars

Update: Video silindiği için benzer bir video ile değiştirildi.

Önceki İçerik25 Aralık’ta Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Sonraki İçerikSicario (2015) Film İncelemesi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)