I Smile Back Fragmanı Yayınlandı

912

Adam Salky’e Sundance Film Festivali’nde Jüri Özel Ödülü’ne adaylık getiren I Smile Back filminin ilk fragmanı yayınlandı. Senaryo ekibinde Paige Dylan ve Amy Koppelman gibi isimlerin yer aldığı film bir annenin yaptığı kötü davranışların hayatını ve çocuklarını etkilemesi üzerine derlenip toparlanmasını konu olarak işlemektedir.

Laney Brooks rolünde göreceğimiz 2 adet Prime Time Emmy ödülüne sahip olan Sarah Silverman, bu filmde arzuladığı erkekle yatan, uyuşturucu kullanan ve kötü davranışlar sergileyen bir annedir. Ailesinin çöküşüne sebep olan bu davranışlarından vazgeçip umutsuz bir şekilde düzenli bir hayata geçmeye çabalar.

- Reklamlar -

Başrollerinde Sarah Silverman‘a Josh Charles ve Thomas Sadoski eşlik etmektedir. 23 Ekim 2015 tarihinde ABD’de vizyona girecek olan filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği konusunda henüz kesinleşmiş bir şey bulunmamaktadır.

I Smile Back Filminin Fragmanı

Önceki İçerikYeni Secret in Their Eyes Film Afişi ve Kadrosu Belli Oldu
Sonraki İçerikJames White Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)