James White Fragmanı Yayınlandı

1017

Josh Mond’a Locarno Uluslararası Film Festivali ve Sundance Film Festivali’nde iki ödül kazandıran James White filminin fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Christopher Abbott, Cynthia Nixon ve Scott Mescudi’nin yer aldığı filmin konusu, 20’li yaşlarında türlü sıkıntılar yaşayan James’in (Christopher Abbott) çılgın hayatların yaşandığı New York’ta ayakta kalmaya çalışmaktadır. Hedonist bir yaşam tarzını hayatının merkezine yerleştiren James, annesinin ciddi hastalığı sebebiyle kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini fark eder. Üzerindeki baskı giderek artarken, James gücü yeni rezervler bulmak için riskler almaya başlar.

Christopher Abbott, Cynthia Nixon ve Scott Mescudi isimlerinin aksine bu filmde Band of Brothers’ta Kaptan Lewis Nixon rolü ile tanıdığımız Roy Livingston, Gotham dizisindeki Liza rolüyle hatırlayacağımız Makenzie Leigh ve David Call yer almaktadır.

- Reklamlar -

13 Kasım 2015’te ABD’de vizyona girecek olan filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceği konusunda bir kesinlik bulunmamaktadır.

James White Filminin Fragmanı

Önceki İçerikI Smile Back Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikTom Cruise’un Son Filmi Mena’da Uçak Kazası: 2 Ölü
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)