Batman v Superman Fragmanı Bridget Jones ile Karıştırılırsa

630

Batman v Superman fragmanı ile 16 Eylül’de vizyona girmeye hazırlanan Bridget Jones fragmanını birbiriyle karıştıran ünlü şovmen Jimmy Kimmel çok eğlenceli bir işe imza atmış.

Yeni filminde hamile olduğunu ve bir bebek beklediğini göreceğimiz Bridget Jones fragmanda hamilelik testinin pozitif olduğunu görüyor. Babasının kim olduğu soran kadının ardından gözler süper kahramanlarımız Batman ve Superman’e dönüyor.

- Reklamlar -

Superman’in “Is she with you?” sorusuna Batman’in “I thought she was with you.” cevabını vermesi de gerçek anlamda efsane olmuş.

Gelelim her iki filmin de detaylarına; 2001 yılında ilk defa karşımıza çıkan Bridget Jones filminin de yönetmenliğini yapan Sharon Maguire’in yöneteceği öğrenilen filmde yardımcı olarak David Nicholls’un (One Day) görev alacağı konuşuluyor. Mekan seçimlerinin sır gibi saklandığı serinin üçüncü filminde Jones’un bir de çocuğu olacak. Burada aklına gelen soru “ee bu çocuk kimden peki?” değil mi? O sorunun cevabı belki Colin Firth, Patrick Dempsey ya da üçüncü bir kişi olabilir şu an bu konunun ucu çok açık durumda.

Otuzlarının başlarında, hâlâ bekâr ve fazla kilolarını vermeye çalışan Bridget Jones, yeni yılla birlikte artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye karar verir; sigarayı bırakmayı, kilo vermeyi, hayatının erkeğini bulmayı aklına koyar ve bir günlük tutmaya başlar.

Ayrıca Batman v Superman: Dawn of Justice filminin de dünya çapında 500 Milyon Dolar gişe hasılatı ile gümbür gümbür gittiği söyleyerek sizleri Jimmy Kimmel’ın fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Afiyet olsun.

Batman v Superman Fragmanı ve Bridget Jones Karışırsa

UPDATE: Youtube’taki video kaldırılınca Dailymotion’daki ile değiştirmek zorunda kaldık.

Videoyu şu linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

Önceki İçerikEwan McGregor: Trainspotting 2 Çekimleri Mayıs’ta Başlıyor
Sonraki İçerikIntouchables Tekrar Filmi Başrolleri Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)