Kocan Kadar Konuş 2 – Diriliş Fragmanı Yayınlandı

2462

Kocan Kadar Konuş, ilk filmde ailesi ve çevresinin evlilik baskılarıyla baş eden Efsun (Ezgi Mola) ikinci filmde aşık olduğu Sinan’a (Murat Yıldırım) kavuşuyor ama aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor. Efsun’un kendi kaotik ailesinden sonra bu defa Sinan’ın ailesi, özellikle de babaannesi Cavide Hanım’la uğraşması gerekiyor ve olaylar çığırından çıkıyor. Gelelim Kocan Kadar Konuş 2 filminin detaylarına…

Aşık olduğu adamla huzurlu bir beraberlik isterken türlü badireleri atlatıp bu hayaline kavuşabilecek midir? Herkesin onun yerine karar verdiği bir düğünü istiyor mudur sahiden? Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ediyor. Serinin ikinci filminde de kahkaha hiç eksik olmuyor. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan ikinci romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini yine Kıvanç Baruönü üstleniyor.

- Reklamlar -

Oyuncu kadrosu ise: Ezgi Mola, Murat Yıldırım, Nevra Serezli, Hümeyra, Gülenay Kalkan, Nilgün Kasapbaşoğlu, İsmail İncekara, Hakan Salınmış, Eda Ece, Gül Arıcı, Begüm Öner, Muhammet Uzuner, Enis Arıkan, Güçlü Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu ve Burak Topaloğlu’ndan oluşmaktadır.

İlk filminin galasına da katıldığım ve izlerken empati kurarak epey eğlendiğim bu filmin devamı da bir o kadar eğlenceli olacağa benziyor. Yeni yılın ilk gününde vizyona girmeye hazırlanan Kocan Kadar Konuş 2 yine bir BKM yapımı ve kalitesinde…

Kocan Kadar Konuş 2 Filminin Fragmanı

Önceki İçerikBaskın, Amerika’da Vizyona Girecek İlk Türk Korku Filminin Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikJack Reacher 2 Never Go Back Filmi Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)