Jack Reacher: Never Go Back Fragmanı Geldi

703

Jack Reacher: Never Go Back filmi fragmanı yapımcı şirketleri Paramount Pictures ve Skydance Media tarafından servis edildi.

Edward Zwick’in (The Last Samurai, Blood Diamond), yönetmenliğini yapacağı Jack Reacher: Never Go Back filminde; Tom Cruise’u ana karakter olarak tekrar göreceğiz. Lee Child’ın 18. eseri olan Jack Reacher, “Never Go Back” ismi ile Richard Wenk (The Expendables 2, The Equalizer), Marshall Herskovitz (Love & Other Drugs, The Last Samurai) ve yönetmen Edward Zwick tarafından senaryolaştırılmıştır.

- Reklamlar -

Serinin ilk filminde eski askeri polis Jack Reacher (Tom Cruise), The New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan yazar Lee Child’ın seriye adını veren romanından beyaz perdeye uyarlanmıştı. 5 (Beş) kişi usta bir nişancı tarafından sadece 6 (Altı) el ateş edilerek öldürülür ve tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi gösterir. Sorgulamada şüphelinin söylediği önemli bir cümle adamımızı tam anlamıyla hedef haline getirir: “Jack Reacher’ı bulun!”. Böyle başlayan hikaye gerçeği bulmak adına kahramanımız Jack Reacher’ı; Şiddet konusunda yetenekli ama büyük bir sırra sahip; beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya getirip sıra dışı bir kovalamacanın başlamasına sebep veriyordu.

Jack Reacher 2 filminde ise merkeze geri dönen Jack’in yeni görevi 16 yaşındaki bir gencin kurban gittiği cinayetin suçlusunu bulmak için karşımıza çıkacağını göreceğiz. “Neden bu filmde rol almış ki?” diye kendi kendimize sorduğumuz bir filmi bulunmayan; rol aldığı tüm filmlerin birbirinden güzel olmasıyla ön plana çıkan Born on the Fourth of July, Jerry Maguire ve Magnolia filmleriyle 3 Oscar ödülüne aday olarak gösterilen 53 yaşındaki ünlü oyuncu Tom Cruise’a eşlik edecek oyuncular, Danika rolünde büyük ihtimalle Cobie Smulders, The Hunter rolünde Patrick Heusinger ve Çavuş Leach rolünde Madalyn Horcher yer alacağa benziyor.

Jack Reacher: Never Go Back Fragmanı

Önceki İçerikAssassin’s Creed Kamera Arkası Görüntüleri Geldi
Sonraki İçerikShallows Filminden Yepyeni Bir Video Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)