Shallows Filminden Yepyeni Bir Video Geldi

732

Başrolünde Blake Lively‘nin yer aldığı bir hayatta kalma mücadelesinin anlatıldığı Shallows filminden yepyeni bir video geldi. Sahilde her şeyin yolunda gittiğinden o kadar da emin olmamak lazım bazen…

Mia (Blake Lively) kıyadan 200 metre uzakta ve tek başına sörf yaparken büyük bir köpek balığı tarafından saldırıya uğrar. Yalnızca 200 metre uzakta bir taşın üzerine çıkarak hayatta kalan Mia, köpek balığının da yakın markajı altındadır. Ona yardım edebilecek birilerini bulana dek avazı çıktığı kadar bağırır. Tam anlamıyla hayatta kalma mücadelesi olan filmin ilk planlanan ismini In the Deep olduğunu ancak sonradan bu isme karar verildiğini de söylemek gerekiyor.

- Reklamlar -

Gerilimi yüksek bir film olacağa benzeyen The Shallows‘un efsanevi Jaws serisi kadar olmasa da onu hatırlattığı, yad ettiği de yadsınamaz.

Jaume Collet-Serra’nın (Run All Night, Non-Stop) yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu; Ünlü senaristleri bir araya getiren Black List oluşumu üyelerinden biri olan Anthony Jaswinski’ye aittir. Weimaraner Republic Pictures şirketinin ortakları Lynn Harris ve Matti Leshem’ın yapımcılığını yapacağı film ile ilgili Gossip Girl hayranlarının yorumlarını da merakla bekliyoruz.

Film Amerika’da 24 Haziran’da vizyona girecekken ülkemizde ne zaman beyaz perdede olacağı konusunda kesinleşmiş bir bilgi bulunmamaktadır.

Shallows Filminin Yeni Videosu

Önceki İçerikJack Reacher: Never Go Back Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikDomhnall Gleeson ve Margot Robbie Bir Araya Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)