Jared Leto da Blade Runner’ın Devam Filminde

468

Ünlü oyuncu Jared Leto, efsanevi Bilim-Kurgu filmi Blade Runner‘ın devamında yer alacak. Yapımcı şirket Alcon Entertainment tarafından yapılan açıkla ile içimiz kıpır kıpır oldu.

Jared Leto da Blade Runner'ın Devam Filminde

- Reklamlar -

Jared Leto’nun Blade Runner’da Rolü Ne Olacak?

Alcon Entertainment tarafından yapılan açıklamada hangi rolde yer alacağı belirtilmemiş. Şirketin CEO’ları Andrew Kosove ve Broderick Johnson, fenomen haline gelmiş bu oyuncuyla birlikte çalışacakları için çok mutlularmış. Biz de öyle!

Blade Runner ile arasında farklılıklar olmasının su götürmez bir gerçek olacağını biliyoruz. Birçok kişiye göre Tüm Zamanların En iyi Filmi, kimine göre de Tüm Zamanların En iyi Bilim-Kurgu Filmi BR. Yapılan araştırma, anket ve testler ile de her iki sonucun çıkmış olduğu ve hala bir muammanın yaşanıyor olduğu göz önünde olsa da. Blade Runner Dünyanın En İyi Bilim-Kurgu filmidir. En İyi Film olması konusunda biraz kavga etmemiz lazım.

1982 yılında Warner Bros. Pictures ile karşımıza çıkan Blade Runner Philip K. Dick’in Do Androids Dream of Electric Sheep? romanından Hampton Fancher ve David Webb Peoples tarafından beyaz perdeye uyarlanmış ve usta yönetmen Ridley Scott tarafından yönetilmiş ve 1979 yapımı yine kendisine ait olan Alien‘dan beslenen bir yapıya sahiptir. En iyi Görsel Efekt ve En iyi Sanat Yönetmenliği dallarında 2 Oscar Adaylığı bulunan bu efsane film birçok otoriteye göre yapılagelmiş En iyi Bilim-Kurgu filmi olma özelliğini hala koruyor.

Önceki İçerikJack Reacher: Never Go Back Yeni Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerikMartin Scorsese’in Silence Filmi 3 Saatten Fazla Olacak
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)