Martin Scorsese’in Silence Filmi 3 Saatten Fazla Olacak

521

Usta yönetmen Martin Scorsese‘in yeni harikası Silence filmi Variety‘nin editörüne göre 3 saatten fazla olacakmış. Aldı bizi bir neşe! Denis Villeneuve‘ün Arrival, Robert Zemeckis‘in Allied, Denzel Washington‘ın Fences filmlerinin geleceği günlerde bu haber süper oldu. SÜPER!

Martin Scorsese'in Silence Filmi 3 Saatten Fazla Olacak

- Reklamlar -

Filmin süresi ile ilgili kesinleşmiş bir durum söz konusu olmadığı ve artabileceği haberleri kulislerde dolaşıyordu. Kristopher Tapley isimli Variety Editörü Twitter’dan takipçilerine “Bu arada aranızda Silence’ın ne kadar uzun olacağını tahmin edebilecek var mı?” diye sormuş. Cevaplar sayısal olarak gelmiş ve pek tabii ki birisi bilmiş!

Martin Scorsese’in Silence Filmi Kaç Dakika Olacak?

Shüsaku Endō‘nun romanından beyaz perdeye uyarlanacak olan Silence filminin kadrosu da en az bu haber kadar süper! Andrew Garfield, Liam Neeson ve Adam Driver‘ın başrollerinde yer alacağı film 17. yüzyılda geçmektedir. Hristiyanlığı yaymak için Japonya’ya giden Cizvit Rahipleri karşılaştıkları şiddet ve zulüm ile büyük bir şok yaşarlar. Akıl hocalığı yapayım ve dini yayayım derken şahit oldukları bu durum onları çok büyük bir olayın içerisine de çekecektir.

Yaşayan en büyük yönetmenlerden biri olan Martin Scorsese‘nin Silence filmi sonbaharda vizyonda olması bekleniyor.

Önceki İçerikJared Leto da Blade Runner’ın Devam Filminde
Sonraki İçerikSnowden’den Joseph Gordon-Levitt ve Shailene Woodley’li Fragman
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)