Jason Bourne Fragmanı Afişi ile Birlikte Geldi

759

Jason Bourne, Matt Damon ile tekrar karşınızda! Serinin beşinci filmi olma özelliği taşıyan filmin fragmanı resmi Facebook sayfasından duyuruldu.

Büyük sorunlar sebebiyle fırtınalı geçen gündemde geçmişiyle yüzleşmeye çalışan Bourne kendini karanlık ve işkence gördüğü bir dünyada bulur.

- Reklamlar -

Yönetmenliğini serideki The Bourne Supremacy ve The Bourne Ultimatum filmlerini yöneten Paul Greengrass yapacakken senaryonun uyarlayıcıları ise Matt Damon, Paul Greengrass, Christopher Rouse iken karakterleri oluşturan diğer filmlerde olduğu gibi Robert Ludlum’dur.

Bilindiği üzere ünlü Amerikan yazar Robert Ludlum’un Bourne serisiyle ilgili 7 kitabı bulunmaktadır. Bunlar; Bourne Legancy, Bourne Betrayel, Bourne Imperative, Bourne Dominion, Bourne Objective, Bourne Deception ve Bourne Sanction’dur.

Kadrosundan kısaca bahsedecek olursak, Ex Machina ve The Man from U.N.C.L.E. filmlerinden tanıyacağımız Alicia Vikander; Serinin her iki filminin aksine Dexter dizisindeki Lumen karakteriyle hatırladığımız Julia Stiles; Black Swan, La Haine ve L’ennemi public n°1 filmlerinden tanıdığımız Vincent Cassel; Adını duyduğumuzda bile tüylerimizi diken diken eden ünlü aktör Tommy Lee Jones bu filmde yer alacak karakterlerden sadece bir kaçı.

Jason Bourne Fragmanı

Bu Temmuz, Matt Damon Jason Bourne olarak tekrar karşımızda! Yeni fragman sizlerle..#JasonBourneFilmi

Gepostet von Bourne am Mittwoch, 20. April 2016

Jason Bourne Afişi

Jason Bourne Fragmanı Afişi ile Birlikte Geldi

Önceki İçerikThe Infiltrator Fragmanı ve Afişi Geldi
Sonraki İçerikFounder Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)