Jessica Chastain’li Miss Sloane Fragmanı Geldi

584

Başrolünde Jessica Chastain‘in yer aldığı Miss Sloane filminin fragmanı yayınlandı. Konusu politik bir gerilim barındıran film dikkatleri şimdiden üzerine çekmeyi başardı.

Oscar adaylığı bulunan Jessica Chastain’i (Interstellar, Zero Dark Thirty) Elizabeth Sloane karakteriyle izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini John Madden üstlenmektedir.

- Reklamlar -

Elizabeth Sloane, acımasız ve başarılı bir siyasi stratejisttir. Washington D.C.’deki lobilerin silah ticareti sırasında yaptıkları iki yüzlü politikaları gün yüzüne çıkarmaya yemin eder…

Bu yemin sonrası hayatı pek tabii ki eskisi gibi gitmez. Kariyerini bir kenara atıp her şeyini bu baronları bitirmek için ortaya koyar. Senatonun ona karşı yürüttüğü kampanyaları da görmezden gelir ve bu yola hayatını koyar…

Ne pahasına olursa olsun bu işi ortaya çıkarmak ister ama bir anda Amerika’da gündemin ilk konusu ve hedefi haline gelir.

Miss Sloane filminin kadrosunda Mark Strong (Tinker Tailor Soldier Spy), Gugu Mbatha-Raw (Belle), Michael Stuhlbarg (A Serious Man), Alison Pill (The Newsroom), Jake Lacy (How to Be Single), Sam Waterston (The Killing Fields, Law and Order) ve John Lithgow (Interstellar, Dexter) gibi isimler yer almaktadır.

Miss Sloane Filminin Fragmanı

Önceki İçerikThe Shallows / Karanlık Sular (2016) Film İncelemesi
Sonraki İçerikMarvel Film Müzikleri ve Hatırlanamama Problemi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)