Kayıp Balık Dory Yeni Fragmanı Yayınlandı

985

Kayıp Balık Dory filmi 17 Haziran’da vizyona girmeye hazırlanırken Disney•Pixar‘dan filme ait yepyeni bir fragman daha geldi. Orijinal seslendirici ekibinde yer alan Ellen DeGeneres ve Albert Brooks’un seslerini tekrar duyduğumuz bu fragman; Kayıp Balık Nemo’dan sonra çok güzel oldu çoook!

Pixar‘ın The Good Dinosaur (İyi Bir Dinazor) filminin 2015 yılında (Dünya genelinde) vizyona girmesinden dolayı Kayıp Balık Dory‘i biraz ileri bir tarihe iteklemek zorunda kalan Disney’in bu film için beklentileri de epey fazla.

- Reklamlar -

Kayıp Balık Nemo filminden sonraki 6 ayın anlatıldığı bu devam filmi, Marlin’in aşırı unutkan yol arkadaşı Dori’nin hikayesini anlatmaktadır. Kocaman okyanusta yolunu kaybeden, evine ve ailesine kavuşmak için yollara düşen Dori’nin yine belalar başından eksik olmayacak.

Kayıp Balık Dory filminde eksi filmden Nemo (Hayden Rolence), Marlin (Albert Brooks) ve Balıkçı Teknesi Çalışanları gibi bazı eski karakterleri de göreceğimiz filmin senaryosu ve yönetmenliğini Kayıp Balık Nemo ve Wall-E filmleriyle Yılın En iyi Animasyon Filmi Oscar ödüllerini alan Andrew Stanton yapmaktadır. Orijinal seslendirici ekibinde ise Kaitlin Olson’ın Destiny’i Diane Keaton’ın Jenny, Ellen DeGeneres‘in Dory, Ed O’Neill’ın Hank, Ty Burrell’ın Bailey, Albert Brooks’un Marlin, Eugene Levy’nin Charlie ve Hayden Rolence’ın Nemo’yu seslendireceğini eklemek isteriz.

Kayıp Balık Dory 17 Haziran tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Kayıp Balık Dory Filmin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikSing Filmi Yepyeni Fragmanı ile Karşınızda
Sonraki İçerikGarfield Filmi Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)