Garfield Filmi Geliyor

992

Garfield filmi şanına yaraşır bir şekilde gelmeye hazırlanıyor. Bu efsanenin tüm haklarına sahip olan Alcon Entertainment, sonunda iyi bir animasyon filmi ile Garfield‘ın hak ettiği filme kavuşması için kollarını sıvamış.

Garfield Filmi Geliyor

- Reklamlar -

Garfield Filmi Detayları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Garfield‘ın tüm haklarına sahip olan Alcon, bu film için Jim Davis’i Yönetici Yapımcı olarak görevlendirmiş. Tamamıyla özel efektlerden oluşacak film için ince eleyip sık dokumalar başlamış bile. Alcon’un patronları olan Broderick Johnson ve Andrew Kosove bu konu ile yakından ilgileniyorlarmış.

Kosove ve Johnson: “Jim Davis’in Garfield’ı hak ettiği şekilde beyaz perdeye taşıyacağına eminiz. Onunla çalışıyor olmak çok sevindirici” açıklamaları yapmışlar.

1978 yılında Garfield’ı bizlerle tanıştıran ve aynı zamanda Garfield’ın yaratıcısı olan Jim Davis’in filmi ne kadar sahiplenebileceğini düşündükçe içimiz kıpır kıpır oluyor!

Despicable Me ve son olarak Angry Birds Filmi gibi yapımlarda da imzası bulunan John Cohen’in, yapımcılığını Alcon’dan Steven P. Wegner ile üstleneceği ve bunların dolaylı yoldan Kosove ve Johnson, direkt olarak Davis ile çalışacağı bir hiyerarşi hazırlanmış.

Jim Davis “Bu görev bana teklif edildiğinde çok heyecanlandım. Çok kaliteli bir animasyon filmi olması için çalışmalara hemen başlamak istiyor ve Hollywood’da bir Garfield rüzgarı estirmek istiyorum” açıklamalarını yapmış.

Bekleyelim, görelim.

Önceki İçerikKayıp Balık Dory Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikMorgan Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)