Keanu Filminin Fragmanı Yayınlandı

1155

Keanu filmi, Amerikalı komedyen Keegan-Michael Key ve Jason Mitchell’ın başrollerini oynadığı, hikayesi itibarıyla çok komik bir film.

Konusu Bud’ın (Jason Mitchell) ansızın kapısına dayanan tatlı bir kedi yavrusu ile yeni ayrıldığı sevgilisinin üzüntüsünü unutmaya çalışır. En iyi arkadaşıyla da tanıştırdığı kedisi Keanu’nun bir sokak çetesi tarafından kaçırılması ve uyuşturucu baronunun eline geçmesinin ardından hareket geçerler. Kurtarma operasyonu zor ve bir o kadar da komik olur.

- Reklamlar -

Konusu itibarıyla Keanu Reeves‘in John Wick filmine yaptığı gönderme ile dikkatleri üzerine toplayan Keanu filmi oyuncu kadrosuna gelecek olursak; Luis Guzmán, Will Forte, Nia Long, Rob Huebel, Method Man, Jordan Peele, Madison Wolfeve  Dennise Renae Larson’dan oluşmaktadır.

Keanu Reeves’in kediler ile olan münasebetini de tiye aldıkları görünen tutar mı tutmaz mı bilmiyoruz ama dikkat çekeceği kesin.

2012 yılından beri birlikte yaptıkları Key and Peele programıyla bu yıl tam 6 tane Primetime Emmy ödülüne de aday olarak gösterilen Jordan Pelee ve yine aynı programın yazarı olan Alex Rubens’in senaryosunu yazdığı filmin yönetmenliği ise Key and Peele’nin de yönetmenliğini yapan Peter Atencio’dur.

Keanu Filminin Fragmanı

Uyarı: Fragman “Red Band” etiketlidir. Çıplaklık, argo kelime ve rahatsız edici davranışlar içeriyor olabilir.

Önceki İçerikAçılış Sahneleri ile Büyüleyen Sinema Tarihinin En İyi 10 Filmi
Sonraki İçerikGame of Thrones Aileleri ile İlgili 6. Sezondan 3 Yeni Teaser Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)